Москвяк Ірина

Психолог
Психолог, проводить роботу за напрямками сенсорної інтеграції, розвитку та корекції дрібної моторики руки (Терапія руки), психологічної діагностики, психологічного консультування, психокорекції.

Лілія
Ірина як грамотний психолог має свій підхід до кожного пацієнта. Береться в тому числі і за складні випадки, від яких відмовляються інші. Мені дуже допомогла, дякую.
Квалифицированный специалист, знающий свое дело. Спасибо, что помогли моему ребенку.

• 2011 року закінчила Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, спеціальність “практична психологія”.
  • З 2015 року навчається в Українському психотерапевтичному університеті, напрямок “Cімейна системна психотерапія”

Курси

• 2011 року закінчила курс підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які працюють з дітьми, що мають порушення фізичного та (або) розумового розвитку, в Інституті післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка
  • 2012 року закінчила курси лікувального масажу з основами ЛФК у Професійній школі “Майстер-клас”
  • З 2015 року є учасником Буковинського психотерапевтичного проекту, напрямок “Cімейна системна психотерапія”
  • 2015 року закінчила сертифіковані курси Терапії руки (І та ІІ рівнів) навчально-реабілітаційного центру підтримки розвитку “Aсentrum”, м. Гданськ, Республіка Польща