Дмитрів Володимир Ярославович

Уролог
Володимир Ярославович спеціалізується на лікуванні урологічних захворювань, зокрема оперативними методами. Лікує гідроцеле, варікоцеле, проводить обрізання крайньої плоті, пластику вуздечки крайньої плоті та ін. Лікар активно приймає усать в різноманітних медичних заходах в Україні та Європі.

І. В.
Результатами операції (варикоцеле), яку проводив Володимир Ярославович, повнiстю задоволений. Ускладнень не було. Все працює. Хочу висловити свою глибоку подяку. Чесно кажучи, дуже боявся, але, на щастя, всi страхи виявилися марними.
Ростислав
Володимир Ярослававич це однозначно лікар від бога звернувся з дуже великою проблемою правої нирки даже не хочу озвучувати діагноз ще процес лікування триває але вже хочеться сказати гарні слова в адресу Дмитріва Володимира Ярославовича та його колективу лікарів
Ростислав
Це дійсно врач від бога не буду озвучувати свою проблему ще процес лікування триває але побільше таких спеціалістів професійно грамотних

• 2006 р. - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, медичний факультет;
  • 2008 р. завершив навчання з урології в інтернатурі на базі Львівської обласної клінічної лікарні.

Курси

• 2006 р. - стажування в клініці урології на базі Воєводського шпиталю (м. Вроцлав, Польща);
  • 2010 р. - Свєнтокшиський центр онкології (м. Кельце, Польща);
  • 2010 р. - Польсько-українська наукова конференція урологів;
  • 2010-2014 рр. - Всеукраїський з’їзд урологів (чотири роки поспіль);
  • 2013, 2014, 2016 рр. - конференція урологів України;
  • 2015 р. - Ospedaliero Universitaria "Maggiore della Carità" (м. Новара, Італія).