Бабенко Надежда Викторовна

Стоматолог-терапевт, Пародонтолог
Консультация бесплатно
Специализируется на терапевтической стоматологии и пародонтологии. Лечит все виды кариеса, гингивит, пародонтит, пародонтоз. Занимается удалением камня и налета, устранением зубодесневых каналов, подавлением патогенной микрофлоры в ротовой полости. Выполняет пломбирование зубов, профессиональную гигиену полости рта, эстетическую реставрацию зубов.

Лепьошкіна Віка
Надія Вікторівна - відмінний лікар, головне для мене - професіонал своєї справи! А "прелюдії" мене не цікавлять. Наскільки я вразлива людина, але навіть пискнути не встигла, все вона зробила швидко, якісно і без ускладнень! Вміє підбадьорити. Не сюсюкається на прийомі, а виконує свою роботу! Гарне почуття гумору. Дякую.
Мирослав
Мені сподобався лікар, Надія Вікторівна! Не встиг злякатися, як зуб вже був видалений. Болю не відчув. Ніхто не панькався, але свою роботу зробила якісно і швидко.Думаю йти вставляти новий також до неї.

• 2015 г. - Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца.

• 2015 г. - Участник конгреса "Пародонтологія кожному", Киев;
  • 2015 г. - "Абетка ручного скейлінгу", Школа практичної пародонтології, Киев;
  • 2015 г. - "Нехірургічна пародонтологія. Основна концепція ведення гігієнічного прийому", Школа практичної пародонтології, Киев;
  • 2015 г. - "Періо-концепція стоматологічного прийому", inSpe, Киев;
  • 2016 г. - "Professional oral hygiene. Modern equipment and theatment protocol", Dentsply Academy, Kiev;
  • 2016 г. - "Імплантологія — базовий курс: просто про складне та складно про просте", NeoBoitech, Киев;
  • 2016 г. - "Клінічна пародонтологія: сучасність і майбутнє", Ассоціація лікарів-пародонтологів України, Киев;
  • 2017 г. - "Техніки мікрохірургічного підходу в пародонтології", Львов;
  • 2017 г. - "Застосування діодного та ербієвого лазерів та етапі підтримуючої терапії", Львов.

• Член Украинской Академии Пародонтологии.
Похожие специалисты:
Стоматолог, эндодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-эндодонтист
Стоматолог, стоматолог-хирург, стоматолог-имплантолог, челюстно-лицевой хирург