Бабенко Надія Вікторівна

Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Консультація бесплатно
Спеціалізується на терапевтичної стоматології та пародонтології. Лікує всі види карієсу, гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Займається видаленням каменя і нальоту, усуненням зубодесневих каналів, придушенням патогенної мікрофлори в ротовій порожнині. Виконує пломбування зубів, професійну гігієну порожнини рота, естетичну реставрацію зубів.

Лепьошкіна Віка
Надія Вікторівна - відмінний лікар, головне для мене - професіонал своєї справи! А "прелюдії" мене не цікавлять. Наскільки я вразлива людина, але навіть пискнути не встигла, все вона зробила швидко, якісно і без ускладнень! Вміє підбадьорити. Не сюсюкається на прийомі, а виконує свою роботу! Гарне почуття гумору. Дякую.
Мирослав
Мені сподобався лікар, Надія Вікторівна! Не встиг злякатися, як зуб вже був видалений. Болю не відчув. Ніхто не панькався, але свою роботу зробила якісно і швидко.Думаю йти вставляти новий також до неї.

• 2015 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

• 2015 р. — Учасник конгресу "Пародонтологія кожному", м. Київ;
  • 2015 р. — "Абетка ручного скейлінгу ", Школа практичної пародонтології, м. Київ;
  • 2015 р. — "Нехірургічна пародонтологія. Основна концепція ведення гігієнічного прийому", Школа практичної пародонтології, м. Київ;
  • 2015 р. — "Періо-концепція стоматологічного прийому", inSpe, м. Київ;
  • 2016 р. — "Professional oral hygiene. Modern equipment and theatment protocol", Dentsply Academy, Kiev;
  • 2016 р. — "Імплантологія — базовий курс: просто про складне та складно про просте", NeoBoitech, м. Київ;
  • 2016 р. — "Клінічна пародонтологія: сучасність і майбутнє", Асоціація лікарів-пародонтологів України, м. Київ;
  • 2017 р. — "Техніки мікрохірургічного підходу в пародонтології", м. Львів;
  • 2017 р. — "Застосування діодного та ербієвого лазерів на етапі підтримуючої терапії", м. Львів.

• Член Української Академії Пародонтології.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Стоматолог, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог, щелепно-лицьовий хірург