Антощук Роман Ярославович

Луцьк вул. Євгена Сверстюка, 1

Відгуки пацієнтів

Яна
23 мая '19р.
Я прийшла на огляд до проктолога. Усе продумано до дрібниць, тому я не відчула жодного дискомфорту під час огляду. Дякую лікарю.
Юлия
Роман Ярославович Антощук дуже раджу
Vasya
20 мая '19р.
Хороший мед центр, мені допомогли. Лікар Антощук дуже хороший.
Олег
20 мая '19р.
Лікар Антощук Роман допоміг мені у вирішенні мого питання, дуже компетентний лікар
Аноним
05 мая '19р.
Обратилась к проктологу при первых симптомах, потому что жутко боюсь операции. Врач дал рекомендации и назначил решение. Чем раньше, тем лучше
15 апреля '19р.
в клинике работает очень хороший проктолог. Я впервые была, очень все понравилось. Врач Антощук очень аккуратно смотрит, то чего я боялась, а напрасно. Лечение одного дня с последующими визитами
Аноним
30 марта '19р.
Лечил трещину у проктолога Антощука. Очень порадовал сервис и удобство операции. Мне здесь помогли, хочу и другим посоветовать.
Виктория
13 марта '19р.
Проктолог тут отличный условия для лечения таких проблем очень продуманы. Рада что лечилась тут.
Тамара
14 декабря '18р.
Лікар дуже хороший, та й весь персонал дуже чуйний. Молодці, всього найкращого вам.
12 ноября '18р.
Рада, что сразу пошла в частную клинику а не решила сэкономить. Здесь нормальное человеческое отношение, полный сервис. Главное на осмотре у проктолога никакого дискомфорта. Лечение в несколько приходов, без ночевок. Выбирайте качественное лечение и не затягивайте!
Yuliia
23 мая '19р.
Роман Ярославович Антощук — прекрасний лікар. Лікування пройшло швидко і навіть дешевше, аніж в державній лікарні.
А
23 мая '19р.
Обращалась к Роману Ярославовичу очень помог. Долго и доходчиво объяснял, аккуратно удалил. Клиника высокого уровня, сервис и комфорт порадовали.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Лікар хірург, проктолог надає послуги

• консультація та обстеження;
  • лікування анальних тріщин;
  • лікування геморою;
  • рання діагностика раку прямої кишки;
  • радіохвильова терапія;
  • лікування анального свербежу.

Лікар хірург, проктолог  займається лікуванням

• геморой;
  • захворювання товстого кишечнику і прямої кишки;
  • дизбактеріоз;
  • запори;
  • нерегулярне випорожнення кишечнику;
  • випадіння прямої кишки;
  • свербіж і анальні тріщини;
  • анальні поліпи.

Освіта

• 2001 р. - Тернопільська державна медична академія ім.І.Я.Горбачевського;
  • 2003 р. - інтернатура за спеціальністю хірургія на базі ТОКЛ.

Курси підвищення кваліфікації

• 2008 р. - курси тематичного удосконалення “Судинна хірургія”;
  • 2011 р. - ПАЦ “Хірургія”. Присвоєно І категорію лікаря за спеціальністю “Хірургія”;
  • 2013 р. - курси інформації та стажування “Діабетична ступня”;
  • 2015 р. - курси тематичного удосконалення “Шлунково-кишкові кровотечі”.