Антощук Роман Ярославович

Хірург, Проктолог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Консультація 450/500 грн.
Лікар спеціалізується на проведенні сучасних методів діагностики захворювань прямої кішки. Проводить діагностичні заходи, зокрема, аноскопію, ірігоскопію, копрограмму. Займається лікуванням геморою, анальних тріщин, поліпів. Спеціалізується на хірургічному видаленні.

Яна
23 травня '19р.
Я прийшла на огляд до проктолога. Усе продумано до дрібниць, тому я не відчула жодного дискомфорту під час огляду. Дякую лікарю.
Роман Ярославович Антощук дуже раджу
Vasya
20 травня '19р.
Хороший мед центр, мені допомогли. Лікар Антощук дуже хороший.
Олег
20 травня '19р.
Лікар Антощук Роман допоміг мені у вирішенні мого питання, дуже компетентний лікар
Аноним
05 травня '19р.
Обратилась к проктологу при первых симптомах, потому что жутко боюсь операции. Врач дал рекомендации и назначил решение. Чем раньше, тем лучше
15 квітня '19р.
в клинике работает очень хороший проктолог. Я впервые была, очень все понравилось. Врач Антощук очень аккуратно смотрит, то чего я боялась, а напрасно. Лечение одного дня с последующими визитами
Аноним
Лечил трещину у проктолога Антощука. Очень порадовал сервис и удобство операции. Мне здесь помогли, хочу и другим посоветовать.
Проктолог тут отличный условия для лечения таких проблем очень продуманы. Рада что лечилась тут.
Тамара
Лікар дуже хороший, та й весь персонал дуже чуйний. Молодці, всього найкращого вам.
Рада, что сразу пошла в частную клинику а не решила сэкономить. Здесь нормальное человеческое отношение, полный сервис. Главное на осмотре у проктолога никакого дискомфорта. Лечение в несколько приходов, без ночевок. Выбирайте качественное лечение и не затягивайте!
Yuliia
23 травня '19р.
Роман Ярославович Антощук — прекрасний лікар. Лікування пройшло швидко і навіть дешевше, аніж в державній лікарні.
А
23 травня '19р.
Обращалась к Роману Ярославовичу очень помог. Долго и доходчиво объяснял, аккуратно удалил. Клиника высокого уровня, сервис и комфорт порадовали.

• 2001 р. — Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського.
  • 2003 р. — інтернатура за спеціальністю хірургія на базі ТОКЛ.

• 2008 р. — курси тематичного удосконалення «Судинна хірургія».
  • 2011 р. — ПАЦ «Хірургія». Присвоєно І категорію лікаря за спеціальністю «Хірургія».
  • 2013 р. — курси інформації та стажування «Діабетична ступня».
  • 2015 р. — курси тематичного удосконалення «Шлунково-кишкові кровотечі».

Лікар хірург, проктолог надає послуги

• консультація та обстеження;
  • лікування анальних тріщин;
  • лікування геморою;
  • рання діагностика раку прямої кишки;
  • радіохвильова терапія;
  • лікування анального свербежу.

Лікар хірург, проктолог займається лікуванням

• геморой;
  • захворювання товстого кишечнику і прямої кишки;
  • дизбактеріоз;
  • запори;
  • нерегулярне випорожнення кишечнику;
  • випадіння прямої кишки;
  • свербіж і анальні тріщини;
  • анальні поліпи.