КТ скронево-нижньощелепних суглобів у Рівному

Послуга Ціна
Мультизрізова компьютерна томографія верхньої та нижньої щелепи 650 грн.
Мультизрізова компьютерна томографія скронево-щелепного суглоба 650 грн.
7,7
Рівне вул. Княгині Ольги, 10а
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Луїза, 10 січня '17р.

У матері досить давно почалися проблеми із серцем, нещодавно звернулися до «Кардіоліти» і були приємно здивовані. Європейський рівень обслуговування і уся потрібна сучасна апаратура. Робили там дослідження за Холтером, нас консультує досвідчений кардіолог. Чудово, що у нас є така клініка!

• КТ скронево-нижньощелепних суглобів
Працює з 09:00-18:00
7,3
Рівне вул. Київська, 78г (територія Обласної лікарні)
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Клара, 08 січня '17р.

Онучка привела до цього медцентру, щоб я зробила КТ органів черевної порожнини. Оскільки я пенсіонерка, мені зробили досить відчутну знижку. Сам апарат сучасний, а лікарі обізнані та досвідчені. Усе пройшло цілком приємно, а результат видали на диску. Усі раджу скористатися послугами «Експерту».

• Мультизрізова компьютерна томографія скронево-щелепного суглоба 650
  • Мультизрізова компьютерна томографія верхньої та нижньої щелепи 650