Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ скринінг обстеження всього тіла у Львові

Послуга Ціна
КТ скринінг всього тіла 2950
КТ скринінг всього тіла (діти до 3 років) 2300
КТ скринінг всього тіла (діти до 16 років) 2600
КТ скринінг всього тіла та головного мозку 3200
КТ скринінг всього тіла та головного мозку (діти до 3 років) 2500
КТ скринінг всього тіла та головного мозку (діти до 16 років) 2900

КТ всього організму — інформативна, безпечна, променева діагностика, за допомогою якої діагностуються патологічні порушення і різні захворювання. Для того щоб отримати більш детальну картину органу або якійсь області тіла, застосовується методика контрастування. Основні показання до дослідження:

  • болі різної етіології, в тому числі нез'ясованої;
  • травми, вивихи, розриви тканин;
  • підозра на онкологічний або запальний процес незрозумілої локалізації;
  • метастазування;
  • наявність в організмі чужорідного тіла.

Проводять скринінг при поєднаних аномаліях розвитку органів, дегенеративно-дистрофічних захворюваннях опорно-рухового апарату. Терміново робиться комп'ютерна томографія при підозрі на розрив судини і кровотеча, при станах, що несуть загрозу життю людини.

Абсолютні протипоказання до використання методики: вага пацієнта перевищує 150 кілограм, діагностовані важкі стадії цукрового діабету, ниркової та серцевої недостатності, наявність алергії на складові контрастної речовини, гострі порушення кровообігу, загальний важкий стан пацієнта, а також мієломна патологія. Відносні протипоказання до КТ всього організму - вагітність, період лактації, а також вік пацієнта до 14 років. Якщо у пацієнта в організмі є металеві конструкції, йому необхідно повідомити про це лікаря-рентгенолога.

Спеціальних підготовчих маніпуляцій не потрібно. Пацієнту необхідно утриматися від їжі за шість годин до початку сеансу, якщо обстеження планове. Безпосередньо перед сеансом слід зняти всі металеві предмети і прикраси. Далі вводиться контрастна речовина перорально або внутрішньовенно. Під час дослідження пацієнт знаходиться в положенні лежачи. Час проведення процедури — 30 хвилин (за умови використання контрастної речовини).

Що таке КТ скринінг обстеження всього тіла?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.1
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00