Рентген желудка и 12-перстной кишки в Киеве - Соломенский район

Рентген 12-перстной кишки 450 грн
Рентген желудка с барием 1200 грн

Сб
Александра
К вопросу вакцинации отношусь очень трепетно. Перед тем как сделать прививку ребенку, прочитала все отзывы и изучила информацию о существующих клиниках, рядом с нашим домом. Выбрала Киндермед, ни разу не пожалела.
Аліна
Хочу виразити подяку клініці Киндермед за особливе ставлення до своїх клієнтів,за якісні послуги та професіоналізм лікаря педіатра Тихонович Н.О. Робили у вас прививку Тетраксим (акдс), дитина чудово перенесла в порівнянні з безкоштовною індійською, яку впарють у державних поліклініках, після якої дитина в лікарні лежала з високою температурою неділю. Всім своїм знайомим рекомендую )
Валерий
Александр
Хочу выразить благодарность персоналу центра за хорошую работу!
Только положительные отзывы!!!
Ксения