Клініки терапії в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти
Послуга Ціна
Первинний прийом терапевта 200
Консультація терапевта 150
Внутрішньовенна інфузія (струйно) 150
Профогляду дітей шкільного віку (огляд педіатра, окуліста, хірурга) 450
9,2
Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр «Статус» пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
Юлія, 13 липня '17р.

Кваліфіковані лікарі, приємний персонал, розташування зручне. Адекватні ціни Однозначно висока оцінка.

• Консультація терапевта вдома 280
  • Повторна консультація терапевта 110
  • Внутрішньовенна ін'єкція 35
  • Внутрішньовенна крапельниця 80
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр «Альтамедика» займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
Олена, 14 листопада '16р.

Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.

• Первинний прийом терапевта 200
7,2
Вінниця, вул. Пирогова, 45
8,8
Вінниця вул. Замостянська, 16
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна скористатися в медцентрі.
Оксана, 24 січня '17р.

Дитина декілька раз на тиждень говорила, що погано себе почуває, довго не могла зрозуміти у чому справа. У дитини не було температури, нежитя та й взагалі жодних симптомів, просто як вона казала боліла голова. Спочатку почала читати в інтернеті, нічого путнього не знайшла. А точніше, знайшла стільки усілякої інформації, причому одні говорять про якісь страшні захворювання, інші взагалі кажуть. що усе добре. І все одно я не хотіла її вести до лікаря. Але в один день у дитини різко піднялася температура. Я злякалася, зрозуміла, що не треба чекати якоїсь симптоматики. Викликала педіатра додому. Знайшла клініку Салютем, зателефонула, лікар приїхав досить швидко. Оглянув дитину, призначиив аналізи. Потім виявилося, що причиною частих головних болей була мігрень. Нам призначили лікування. Вирішила написати про свою ситуацію, бо розумію, що не тільки я до свого часу не вірила дитині. Звертатися треба до педіатра в будь-якому випадку. Вдячна спеціалістам клініки Салютем за уважність і нормальне ставлення.

• Консультація терапевта 160
  • Повторна консультація терапевта 130
  • Консультація терапевта вдома 250
  • Внутрішньом'язові ін'єкції 40
  • Внутрішньом'язовий укол 40
8,9
Вінниця, вул. Замостянська, 20
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Сучасний медичний заклад «Центр-В на Пірогова» понад 16 років займається діагностикой та лікуванням хвороб ЛОР-органів у дітей та дорослих.
Нина, 02 березеня '17р.

Доктор внимательный и очень тактичный, провел необходимый осмотр и назанчил лечение, которое помогло мне избавиться от заболевания меньше, чем за неделю. Большое спасибо!

• Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції
Вінниця, вул. Келецька, 99б
Вінниця, вул. Академіка Ющенко, 8
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам. Приймають лікарі: Сідоров Андрій Анатолійович, Мостовой Юрій Михайлович, Бугайчук Ольга Володимирівна
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

• Консультація терапевта
  • Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції
  • Перебування в денному стаціонарі
Працює з 09:00-19:00
7,9
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)
Медичний центр «Омеда» надає кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування в терапевтичній та педіатрічній галузі. Приймає лікар: Хомчук Наталья
Олена , 11 липня '17р.

Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Бойко дитячому хірургу за кваліфіковану консультацію.

• Консультація терапевта 100
  • Виклик лікаря додому від 150
Працює з 08:00-18:30
7,8
Вінниця Хмельницьке шосе, 96а
Медичний клінічний центр «Хелс Клінік» займається сучасною діагностикою захворювань терапевтичного характеру, терапією хронічних хвороб та проведенням лікувальних курсів в умовах стаціонару. Приймають лікарі: Мельник Наталья Володимирівна, Жученко Ганна Олександрівна, Литовченко Ірина Володимирівна
тетяна, 19 червеня '17р.

не определил висівковий лишай, а поставил ужасний диагноз берлиоз(укус клеща ) или аутоимунное заболевание.Потрачена огромная сумма на анализы и нервы,а оказался просто лишай, который лечится за 7 дней.

• Консультація терапевта повторно 105
  • Сестринські маніпуляції та послуги 30
  • Внутрішньовенна інфузія за допомогою инфузомата 275
  • Підшкірна імунологічна ін'єкція з наглядом 50
Працює з 09:00-16:00
7,5
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр «Медівін» створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.
Ростислава, 07 січня '17р.

Много лет пользуемся услугами центра Медивин. Молодцы, что лечат и взрослых, и деток – очень выручает. Очень удобно, что здесь же можно сдать все нужные анализы и пройти обследования. Спасибо большое врачам клиники за их нелегкий труд!

• Консультація терапевта 120
Працює з 08:30-18:00
Вінниця ул. Магістратська, 158
Медичний центр материнства та дитинства "Інномед" надає кваліфіковану акушерсько-гінекологічну допомогу, проводить пренатальну діагностику, генетичні дослідження, лікування захворювань під час вагітності. Фахівці центру мають високу кваліфікаційну категорію. Приймає лікар: Щенявська Інна Володимирівна
Працює з 09:00-19:00
Вінниця вул. Соборна 66, оф.205
Медичний приватний кабінет Мельника М. надає допомогу при хворобах хребта, порушенні кровообігу головного мозку, після травм, інсультів.
Валентина, 02 листопада '16р.

Не думав, що вертебролог зможе допомогти при моїх болях у попереку. Але мені дуже рекомендували Мельника. Зараз мені здається, що головна причина, чому все вийшло, у лікарі. Це він своїми вмілими руками "чаклував" над моєю спиною і домігся просто приголомшливих результатів.

• Виклик лікаря додому
Працює з