Клініки урології в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи
Послуга Ціна
Комплексний прийом уролога (кандидат медичних наук) 330
Консультація уролога за результатами обстеження (кандидат медичних наук) 100
9,2
Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр «Статус» пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
Юлія, 13 липня '17р.

Кваліфіковані лікарі, приємний персонал, розташування зручне. Адекватні ціни Однозначно висока оцінка.

• Консультація уролога 150
  • Повторна консультація уролога 110
  • Інстиляція сечового міхура 100
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр «Альтамедика» займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія. Приймає лікар: Костюченко Сергій Андрійович
Олена, 14 листопада '16р.

Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.

• Первинний прийом уролога (без аналізів) 200
  • Бесіда-консультація уролога 150
Працює з 09:00-18:00
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД. Приймають лікарі: Церковнюк Руслан Григорович, Сміюха Олександр Анатолійович
Виктория, 26 липня '17р.

Хочу висловити велику вдячність Григоренку Андрію Миколайовичу за виконану операцию. Дякую усім, храни Вас Боже!

• Консультація уролога (кандидат медичних наук) 150
Працює з 09:00-19:00
Вінниця, ул. Магістратська, 158
8,8
Вінниця вул. Замостянська, 16
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна скористатися в медцентрі.
Оксана, 24 січня '17р.

Дитина декілька раз на тиждень говорила, що погано себе почуває, довго не могла зрозуміти у чому справа. У дитини не було температури, нежитя та й взагалі жодних симптомів, просто як вона казала боліла голова. Спочатку почала читати в інтернеті, нічого путнього не знайшла. А точніше, знайшла стільки усілякої інформації, причому одні говорять про якісь страшні захворювання, інші взагалі кажуть. що усе добре. І все одно я не хотіла її вести до лікаря. Але в один день у дитини різко піднялася температура. Я злякалася, зрозуміла, що не треба чекати якоїсь симптоматики. Викликала педіатра додому. Знайшла клініку Салютем, зателефонула, лікар приїхав досить швидко. Оглянув дитину, призначиив аналізи. Потім виявилося, що причиною частих головних болей була мігрень. Нам призначили лікування. Вирішила написати про свою ситуацію, бо розумію, що не тільки я до свого часу не вірила дитині. Звертатися треба до педіатра в будь-якому випадку. Вдячна спеціалістам клініки Салютем за уважність і нормальне ставлення.

• Консультація уролога 160
  • Повторна консультація уролога 130
Працює з 08:00-20:00
8,9
Вінниця, вул. Замостянська, 20
Вінниця Хмельницьке шосе, 96
Лікувально-діагностичний центр «Слаомед» надає медичну допомогу в обстеженні, діагностуванні, лікуванні та профілактиці захворювань загального напрямку.
Соня, 13 січня '17р.

Проходила УЗД та комп’ютерну томографію в центрі «Слаомед». Клініка справила позитивне враження: персонал був ввічливим та кваліфікованим, а обладнання сучасним. Відсутність черг та швидке отримання результатів також безперечний плюс.

• Консультація уролога 120
Працює з 08:00-17:00
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 17/3
Багатопрофільний медичний центр «Радамед» пропонує медичну допомогу в діагностиці та лікуванні по 10 напрямкам для дітей та дорослих. Фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації.
Світлана, 04 січня '17р.

Через складне розлучення знадобився ДНК-тест. Звернулася до медичного центру Радамед, адже і раніше користувалася його послугами. Працівники були коректними зі мною та донею, їх професіоналізм та затишна атмосфера клініки допомогли нам залишатися спокійними. Результат отримала в мінімальний строк, що було для мене дуже важливим. Дякую фахівцям медцентру!

• Забір урологічних аналізів 70
  • Огляд уролога та бесіда 120
  • Консультація уролога 150
  • Повторна консультація уролога 120
Працює з 10:00-18:00
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

• Лікування нетримання сечі
  • Консультація уролога
  • Лікування сечокам'яної хвороби
Працює з 09:00-19:00
7,9
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
Медичний центр «Омеда» надає кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування в терапевтичній та педіатрічній галузі.
Олена , 11 липня '17р.

Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Бойко дитячому хірургу за кваліфіковану консультацію.

• Консультація уролога 120
Працює з 08:00-18:30
7,5
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр «Медівін» створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.
Ростислава, 07 січня '17р.

Много лет пользуемся услугами центра Медивин. Молодцы, что лечат и взрослых, и деток – очень выручает. Очень удобно, что здесь же можно сдать все нужные анализы и пройти обследования. Спасибо большое врачам клиники за их нелегкий труд!

• Консультація уролога 145
Працює з 08:30-18:00
7,2
Вінниця вул. Миколи Ващука, 1а
Медичний центр «Людмила» створена у 2000 році, спеціалізується в галузі гінекології та жіночого здоров’я. Основний напрямок клініки - емболізація маточних артерій.
Ірина, 13 січня '17р.

Звернулася до медичного центру «Людмила» через проблеми з новоутворенням у матці. Дуже не хотілося втрачати цей орган і в цій клініці мені змогли видалити фіброміому без видалення матки. Величезне спасибі лікарям за їх терпіння, уміння та післяопераційну допомогу!

• Консультація уролога
  • Лікування неспецифічного уретриту