Гудзяк Вікторія Віталіївна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Веде консультативний прийом з питань планування сім’ї, лікування неплідності. Проводить УЗД органів малого тазу, УЗД плоду в першому та другому триместрі вагітності, доплерометрію. Виконує такі діагностичні та лікувальні маніпуляції, як кольпоскопія, гістероскопія, петлева ексцизія, кріодеструкція, коагуляція, конізація, радіохвильове лікування патологій шийки матки та ін.

Ihor
28 квітня '19р.
Я довго обирав спеціаліста - 6 невдалих спроб у минулому. Але у мене вселили впевненість, усе розповіли, підготували, пояснили. Виявили причину невдалих спроб, запланували вагітність і завагітніли. Рекомендую - особливо, якщо у вас складні випадки від яких інші кліінки відмовляються, або рекомендують донорські яйцеклітини. Дружині - 45, мені 48, вагітність 14 тижнів
Лариса
Дуже хороший спеціаліст і чуйна людина!
23 травня '17р.
Величезний плюс Вікторії Віталіївни - великий досвід роботи гінекологом та акушером. Все дуже добре пояснила - і про причини нашої проблеми і про аналізи і про препарати і про майбутню вагітність.
Тетяна
Я завагітніла!!!!!! З першої спроби:)! Лікар не лише професіонал, а й дуже чуйна людина - завжди знайде час на усіх, усе розповість, підкаже, заспокоїть, порадить саме твій шлях. з нею надійно і тепло... Рекомендую!
Дуже важка ситуація, втратили єдиного сина. Низькі показники гормонів жіночих, вік за 40, ожиріння, ще й час витратили на лікування у Чернівцях. До лікарів ходили три роки, але нічого нам навіть не робили, АМГ було низьким. Вікторія Віталіївна допомогла, хоча до неі я потрапила дуже випадково, порадила вагітна з мого села. Спочатку гормони підняли та прослідкувати чоловіка, потім яйцеклітини зібрали і зробили перенос. Було складно іздити, консультуватися, але у нас буде дитина, незважаючи на усі обставини. Дуже хочу, щоб був хлопчик... Звертайтеся до пані Вікторіі, вона обов'язково допоможе...
Катя
Це не перший мій лікар і не перша наша спроба завагітніти. Але вперше мені розповізи про усе - причини, хід лікування, можливі ускладнення, подальші дії у випадку негативного результату. Мені Вікторія віталіївна дала впевненість у тому, що я стану мамою незважаючи на діагноз. І я завагітніла!!!! Я - МАМА...
01.04.2017
30 листопада '-1р.
Коли ерозію шийки матки мені набридло лікувати медикаментами, бо даний метод позитивних результатів не давав, вирішила звернутися до іншого лікаря. Я записалася на прийом до Вікторії Віталіївни. Дослідивши мою історію хворобу, вона порадила мені радіохвильове лікування патологій шийки матки. Процедура пройшла успішно, результат дав про себе знати відразу.
08.04.2017
30 листопада '-1р.
Я довго лікувала безпліддя. Я спробувала все, багато лікарів, кілька народних цілителів, різні медикаменти і досить дивні чаї. Потім мама записала мене на прийом до Вікторії Віталіївни. Вона довго визначала причину мого безпліддя, потім призначила довге й інтенсивне лікування. І, ура, я вагітна, вже перебуваю на обліку, патологій не виявлено. Щиро дякую, Вікторії Віталіївні.

• 1998 р. - ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю - лікувальна справа.

• 2003 р. - ТУ за темою - Кольпоскопія, кріохірургія, лазеротерапія;2004 р. - ТУ за темою - Ендокринологія у акушерстві та гінекології;
  • 2008 р. - курс за темою - ALARM Надання акушерсько-гінекологічної допомоги;
  • 2013 р. - курс за темою - Актуальні питання здоров’я матері, плода та новонародженого;
  • 2014 р. - курс за темою - Кровотечі в акушерстві;
  • 2014 р. - курс за темою - Інтеграція світового досвіду в сфері репродуктивного здоров’я;
  • 2015 р. - ТУ за темою - Актуальні питання ультразвукової діагностики.
  • 2015 р. - курс за темою - УЗД в онкогінекології;
  • 2016 р. - курс за темою - УЗД плода в перших та других триместрах вагітності;
  • 2016 р. - курс за темою - Ехокардіографія плода та вади розвитку плода.
  • 2016 р. - міжнародний навчальний курс за темою "Європейські підходи до проведення УЗД плода 1 та 2 триместрах";
  • 2016 р. - курс інформаціі та стажування під кер-вом дмн Буланова М.Н. за темою "Актуальні питання УЗ діагностики в онкогінекологіі".

• Член Асоціації акушер-гінекологів України;
  • Член асоціації функціональної діагностики України.

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог надає послуги

• консультативний прийом з питань плнування сім’ї, лікування неплідності;
  • кольпоскопія;
  • кріодеструкція шийки матки;
  • радіохвильове лікування шийки матки;
  • МВА вмісту порожнини матки;
  • петлева ексцизія, коагуляція, конізація шийки матки;
  • гістероскопія;
  • діагностичне вишкрібання матки;
  • поліпектомія поліпів ендометрія та шийки матки;
  • аспіраційна біопсія ендометрія;
  • постановка акушерського пессарія;
  • введення та видалення ВМК (внутріматкових контрацептивів);
  • ехогістеросальпінгографія (визначення прохідності труб);
  • пункція заднього склепіння;
  • ВМІ (внутріматкова інсемінація);
  • пункція яєчників з метою забору яйцеклітин;
  • ЕТ (ембріотрансфер);
  • проведення УЗД гінекологічних хворих;
  • проведення УЗД плоду в першому та другому триместрі вагітності;
  • доплерометрія;
  • цервікометрія;

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог займається лікуванням захворювань

• лікування непліддя;
  • допоміжні репродуктивні технології;
  • весь спектр гінекологічних послуг.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст