Курилко Мирослава Романівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
лікар першої категорії
Доктор Курилко Мирослава Романівна надає лікарську допомогу при фонових та запальних захворюваннях шийки матки, гострих та хронічних захворювань жіночих статевих органів, порушеннях оваріально-менструального циклу, загрозі переривання вагітності та інших гінекологічних патологіях. Володіє гістеро- та лапароскопічними методиками, виконує кольпоскопію, біопсію, взяття мазка на урогенітальні інфекції та ін. Здійснює ведення вагітності.

Ліля
Дуже вдячна Мирославі Романівні, що я мама двох діток! Була в неї на обліку в 2016 році, завдяки її уважності і відповідальності, вчасно скерувала мене на стаціонар (відчувала себе добре, але з'явився білок і піднявся тиск 130/90) не підтримала залишатися вдома, а спокійно дала зрозуміти, що краще бути під наглядом) через два дні мене вже прокесерили, події далі не складалися добре належним чином, але все таки жива і я і моя дитина!
Ярина
Мирослава Романівна дуже приємна, хороша, кваліфікована, освічена! Рекомендую!
Марія
Дуже мені сподобалась лікарка! Приємна, уважна! Рекомендую
Віта
Мирослава Романівна кваліфікований і дуже уважний лікар.
28.03.2017
30 листопада '-1р.
Мирослава Романівна займалася моєю вагітністю. Вагітність пройшла без ускладнень. Вона завжди була уважна і чуйна. Її поради допомогли мені з легкістю стати мамою. Курилко - майстер своєї справи. Моя подруга також планує спостерігатися у неї.
04.04.2017
30 листопада '-1р.
Проблем з гінекології у мене немає. Але щороку я проходжу плановий медичний огляд у Курилко Мирослави Романівни. Вона досить уважна, обережна. Завжди дасть корисну пораду та рекомендацію для кращого функціонування мого жіночого організму.

• 2005 р. – Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 2011 р. – інтернатура за фахом «Акушерство та гінекологія».

Курсі

• 2014 р. – сертифікат лікаря акушер-гінеколога;
  • 2015 р. – навчальний курс ТУ «Основи гістеро- та лапароскопії в гінекології»;
  • 2016 р. – спеціалізація за фахом «Ультразвукова діагностика»;
  • 2018 р. – участь у профілабі «Материнсько-плодова медицина».

• Асоціація акушер-гінекологів;
  • Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології.

Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст