Стоматологи в Одесі

Консультація стоматолога в клініці «Avanto» 400
Дарья
Провел лечение, расписал рекомендации, ответил на все вопросы, которые меня интересовали.
01 липня '16 г.
Очень хороший доктор. Рекомендую!
25 листопада '16 г.
Хороший врач. Лечение проводит безболезненно и качественно. Рекомендую.
04 травня '16 г.
Юлия Александровна
Очень благодарна врачу за оказанную помощь!
06 серпня '16 г.
Квалифицированный специалист, замечательный человек. Я довольна выборо врача. Рекомендую.
23 липня '16 г.
Мне все понравилось. Рекомендую.
15 травня '16 г.
Викликати лікаря додому
Лікар Односум Євген Анатолійович — стоматолог. Досвід роботи 19 років. Лікар другої категорії надає кваліфіковану допомогу в питаннях лікування патологій ротової порожнини. Розробляє індивідуальні профілактичні заходи. Складає схеми реставрації зубного ряду. Працює з сучасними медикаментами. Приймає дорослих і дітей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28
Стоматолог
Лікар-стоматолог, основна спеціалізація протезування різних типів, мікропротезування, естетична реставрація, відбілювання зубів. Проводить лікування каріозних захворювань і їх ускладнень. У своїй діяльності застосовує комп'ютерну томографію для діагностики та складання індивідуального плану лікування.
Стоматолог
Лікар Антощенко Олена Сергіївна стоматолог, який має терапевтичну спрямованість в лікуванні каріозних і некаріозних уражень зубів (глосит, стоматит, флюороз, клиновидний дефект, пульпіт, періодонтит, карієс).
Консультація от 200 грн.
Стоматолог
Лікар стоматолог вищої категорії, який проводить терапевтичне лікування захворювань по одонтології. Спеціалізується на лікуванні порушень, що виникли в кореневих каналах зубів.
Консультація от 200 грн.
Стоматолог
Олександр Васильович лікар стоматолог-терапевт спеціалізується на лікуванні патологій зубних каналів. Проводить ендодонтичне лікування каналів за допомогою дентальної мікроскопа. Є постійним учасником міжнародних конгресів.
Консультація от 300 грн.
Стоматолог
Стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед, спеціалізується на усуненні каріозних захворювань і їх ускладнень, проводить пломбування різними матеріалами. Виконує відновлення естетичного вигляду зубної емалі та різні види протезування. Брав участь в курсах підвищення кваліфікації з ортопедії і терапевтичної допомоги у стоматології.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на проведенні ортопедичних маніпуляцій. Професійно виконує лікування захворювань кореневої системи зуба, каріозних патологій і їх ускладнень. Виконує художню тривимірну реставрацію зубів, установку металокерамічних і цирконієвих коронок.
Стоматолог-ортопед, хірург
Сергій Анатолійович спеціалізується на ортопедичній та хірургічній стоматології. Виконує протезування зубного ряду, хірургічні втручання у ротовій порожнині. Бере активну участь в стоматологічних конференціях, конгресах і семінарах.
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський
Стоматолог
Анатолій Георгійович спеціалізується в області щелепно-лицьової хірургії. Проводить хірургічне усунення вроджених ущелин верхньої губи та піднебіння, всі види дентальної імплантації і допоміжних кістково-пластичних операцій, усунення дефектів і деформації в щелепно-лицевої області. Нагороджений багатьма почесними орденами і медалями. Є головним науковим співробітником АМН України.
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський
Стоматолог-хірург
Лікар стоматолог-хірург, спеціалізується на видалення зубів, лікування карієсу, пародонтозу, гінгівіту, усунення причин запальних процесів. Проводить видалення зубів, пломбування каналів і пошкоджень емалі. У сферу професійної діяльності також входить усунення абсцесів й остеомієлітів.