Анестезіологи в Одесі

Консультація анестезіолога в кліниці «Клініка Святої Катерини» 800
Виктор
Грамотный специалист, который знает свое дело. Рекомендую!
22 вересня '16 г.
Жанна
Приятная женщина, хороший специалист.
05 вересня '16 г.
Отличный доктор, рада, что мы обратились именно к нему.
18 липня '16 г.
Действительно знает свое дело. Благодарна за оказанную помощь.
01 листопада '16 г.
Толковый доктор. Очень серьезный и внимательный. Благодаран ему за помощь.
04 вересня '16 г.
Екатерина
Огромное Вам спасибо за оказанную помощь! Не знаю, что бы мы без Вас делали!
23 липня '16 г.
Анестезіолог
Лікар забезпечує безболісність і безпеку оперативного втручання для пацієнта. Перед операцією в індивідуальному порядку підбирає дозу і склад знеболюючих препаратів, а також метод введення наркозу. Виконує внутрішньовенну анестезію, спинальну анестезію й епідуральну анестезію.
Анестезіолог, реаніматолог
Олексій Володимирович лікар анестезіолог-реаніматолог першої категорії. Проводить спостереження за станом життєвих показників організму хворого протягом лікування.
31 рік досвіду
Лікар-анестезіолог, реаніматолог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні алкогольного і наркотичного отруєнь, абстинентного стану. Виконує терапію різних видів патологічних залежностей. У своїй практиці застосовує метод бронхоскопії. Олександр Вікторович, є автором численних наукових статей, бере участь в діяльності асоціації анестезіологів України.
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський
Анестезіолог, реаніматолог, нарколог
Лікар-анестезіолог вищої категорії, нарколог першої категорії, спеціалізується на лікуванні алкоголізму, наркоманії, ігроманії та інших видів залежностей. Має спеціалізацію в організації охорони здоров'я. Є автором 10 наукових публікацій. Удостоєний нагороди «За мужність і професіоналізм» третього ступеня.
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський
Анестезіолог
Лікар забезпечує безпеку пацієнта під час проведення хірургічного втручання і в післяопераційному періоді. Перед операцією підбирає склад і дозу знеболюючих препаратів. Протягом операції контролює артеріальний тиск, пульс і дихання пацієнта. Виконує внутрішньовенну, спинальну і епідуральну анестезію.
31 рік досвіду
Лікар анестезіолог-реаніматолог, який займається проведенням детоксикаційних процедур з очищення крові високого ступеня складності (плазмоферез, гемосорбція).