Масажисти в Одесі

Александра
У Павла Сергеевича я проходила курс массажа. Доктор мне очень понравился. Действительно знает свое дело.
11 вересня '16 г.
Николай
Хороший доктор. Оказал необходимую помощь и дал толковые рекомендации. Рекомендую.
17 липня '16 г.
Дима
Очень благодарен за помощь. Хороший доктор. Рекомендую.
28 серпня '16 г.
Валерия
После курса проведенных массажей я почувствовала себя другим человеком. Очень мне понравилась доктор. Рекомендую!
21 серпня '16 г.
Алиса
Спасибо за массаж. Он действительно очень помог. При необходимости буду обращаться только к этому доктору.
28 серпня '16 г.
Максим
Проходил курс лечения после перенесенной травмы. Результатом остался очень доволен. Действительно хороший доктор. Рекомендую.
12 серпня '16 г.
Масажист
Використовує різні види масажу (класичний, лікувальний, лімфодренажний, антицелюлітний, розслаблюючий).
Консультація від 500
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Масажист
Спеціаліст Коваль Валентина Юріївна - масажист. Володіє декількома навичками впливу на біологічно активні точки організму. Допомагає усунути м'язовий тонус, усунути спазми. Проводить лікувальний, антицелюлітний і вакуумний масаж. Працює з дітьми, проводить сеанси загальнозміцнюючого масажу. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Одеса вул. Академічна (кол. Піонерська), 1 (оф. 1) р.Приморський
Косметолог
Косметолог, займається лікуванням і омолодженням шкіри. Проводить процедури з чищення обличчя, пілінг, обгортання та інші процедури по догляду за шкірою. Надає послуги масажиста (класичний масаж, антицелюлітний масаж, лімфодренажний масаж).
Спеціаліст з лікування хребта, масажист, педіатр
Консультація бесплатно
Фізіотерапевт
Лікар-фізіотерапевт першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на проведенні сеансів акупунктури і мануальної терапії. Також застосовує магнітотерапію, лазеротерапію та інші фізіотерапевтичні техніки, що забезпечують загальне оздоровлення організму завдяки впливу зовнішніх фізичних факторів. Консультує, займається реабілітаційним лікуванням пацієнтів за допомогою лікувальної фізкультури.
Масажист
Спеціаліст займається лікуванням різних захворювань внутрішніх органів за допомогою масажних технік. Виконує класичний масаж спини, антицелюлітний та інші типи масажу. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Має унікальний авторський курс реабілітації пацієнтів після перенесеного інсульту. Використання цього курсу ефективно при порушенні або затрудненні вимови, асиметрії обличчя, сльозоточивості, порушення руху губ і язика, інших порушеннях.
Викликати лікаря додому
Масаж — це, мабуть, найдавніший і відомий всьому людству спосіб зняти м’язову напругу і відновити сили. Абсолютно точно неможливо визначити як і коли виник цей метод, адже зародження масажного мистецтва відбувалося одночасно на різних континентах. Але, що можна сказати з упевненістю — дана техніка ефективна і універсальна при лікуванні різних хвороб.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Масажист
Масажист, який проводить сеанси масажу і релаксотерапії. Спеціалізується на роботі з пацієнтами, що мають різні залежності (алкогольна, нікотинова, наркотична, харчова).
Масажист, мануальний терапевт
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський