Наркологи в Одесі

Консультація нарколога в клініці «Пальміра» 450
Маша
Большое спасибо Вам за жизнь без сигарет!
26 червеня '16 г.
Екатерина
Огромное Вам спасибо за оказанную помощь! Не знаю, что бы мы без Вас делали!
23 липня '16 г.
Николай
Огромное спасибо за помощь. Только благодаря Вам я победил свою болезнь!
28 вересня '16 г.
Алексей
Спасибо за лечение брата от алкоголизма. Отношение докторов, условия проживания - все на высоком уровне. И цены доступные)
11 травня '18 г.
Спасибо огромное!!!
23 серпня '16 г.
Игорь
Очень благодарен за оказанную помощь и за свободную жизнь без зависимости!
17 вересня '16 г.
Нарколог, психіатр
Лікар-нарколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на комплексному лікуванні аддикций, тобто залежностей, будь-якого роду. Лікує алкоголізм, наркоманію, ігроманію. Крім того, веде прийом пацієнтів, які страждають від депресій і неврозів. Компетентний в областях дитячої та дорослої психіатрії. Проводить кодування.
Нарколог
Лікар нарколог, який проводить консультації з лікування від різних видів залежності (алкоголь, куріння, наркотики). Співавтор розробки запатентованого методу детоксикації у сучасній наркології.
Психотерапевт, невролог
Лікар психотерапевт, невролог Павленко Тимофій Вікторович спеціалізується на профілактиці у наркології, на вивченні формування залежності. Проводить сімейне консультування, екзистенціальну і глибинну психотерапії.
Анестезіолог, реаніматолог, нарколог
Лікар-анестезіолог вищої категорії, нарколог першої категорії, спеціалізується на лікуванні алкоголізму, наркоманії, ігроманії та інших видів залежностей. Має спеціалізацію в організації охорони здоров'я. Є автором 10 наукових публікацій. Удостоєний нагороди «За мужність і професіоналізм» третього ступеня.
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський
Нарколог, психіатр
Лікар нарколог, психіатр, що спеціалізується на ефективних сучасних методиках лікування залежностей (алкогольна, наркотична).
Нарколог
Психіатр-нарколог, спеціалізується на лікуванні наркотичної, нікотинової та алкогольної залежностей, проведенні реабілітаційних заходів з пацієнтами. До компетенції лікаря також входить надання допомоги при депресивних станах і психічних розладах.
Нарколог, терапевт
Викликати лікаря додому