Сторінка 3. Стоматологи в Одесі

Дарья
Провел лечение, расписал рекомендации, ответил на все вопросы, которые меня интересовали.
01 липня '16 г.
Очень хороший доктор. Рекомендую!
25 листопада '16 г.
Хороший врач. Лечение проводит безболезненно и качественно. Рекомендую.
04 травня '16 г.
Юлия Александровна
Очень благодарна врачу за оказанную помощь!
06 серпня '16 г.
Квалифицированный специалист, замечательный человек. Я довольна выборо врача. Рекомендую.
23 липня '16 г.
Мне все понравилось. Рекомендую.
15 травня '16 г.
Стоматолог
Лікар стоматолог вищої категорії, працює в напрямку естетичної стоматології та ендодонтії. Спеціалізується на реставрації і реконструкції зубів, лікуванні кореневих каналів.
Консультація от 200 грн.
Стоматолог-ортодонт
Лікар ортодонт, який займається лікуванням дітей і дорослих. Здійснює комплексну корекцію зміщення прикусу, виправляє нерівності зубного ряду, займається ортодонтиченою підготовкою перед протезуванням.
Консультація от 200 грн.
Стоматолог
Лікар-стоматолог вищої категорії, спеціалізується на ортопедії, знімному протезуванні і препаруванні для установки зубних коронок. Виконує установку нейлонових, бюгельних і акрилових протезів, а також коронок з різних матеріалів. Успішно захистив кандидатську дисертацію, є доцентом.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на лікуванні карієсу і різних запальних захворювань зубних коренів і м'яких тканин щелепи. Виконує реставрацію зубів, відбілювання, чищення зубного каменю. Проводить різні процедури по санації ротової порожнини.
Стоматолог-ортодонт
Мала Наталія Олексіївна, лікар стоматолог другої категорії, проводить лікування карієсу, пульпіту, стоматиту та інших поширених захворювань порожнини рота. Надає послуги ортодонта.
Стоматолог-терапевт
Лідія Миколаївна спеціалізується на лікуванні захворювань порожнини рота. Виконує лікування каріозних пошкоджень зубів, художню реставрацію, відновлення зубів тощо. Лікар 22 роки очолювала посаду головного стоматолога Управління санаторіями при МОЗ УРСР.
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський
Стоматолог
Лікар Аджійская, має основну спеціалізацію у терапевтичній стоматології. Виконує відновлення цілісності зубної емалі, установку пломб, чистку від зубного каменю. Лікує каріозні захворювання та їх ускладнення.
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар стоматолог, хірург, ортопед проводить лікування часткової і повної адентії, пародонтиту, періодонтиту. Надає послуги з усунення гострого больового синдрому при стоматологічних захворюваннях. Дмитро Олегович є фахівцем в галузі стоматологічної хірургії та ортопедії.
Стоматолог
Лікар Турбай Е. А. спеціалізується на ендонтологіі, лікуванні карієсу і його наслідків. Проводить реставраційні роботи на зубах, відновлення білизни, установку мікропротезів. Є постійним слухачем лекцій з естетичної стоматології, має понад сорок сертифікатів.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар Глухов А. В. має спеціалізацію у стоматології-хірургії, імплантології. Проводить відновлювальні процедури і встановлення імплантантів, а також операції пародонтального профілю. Має професійні навички лікування карієсу, гінгівіту, пародонтозу, видалення зубів.