Косметологи в Одесі

Консультація косметолога в клініці «MADVY clinic» 100
Консультація косметолога в клініці «Oxford Medical» 300
Алевтина
Несколько раз обращалась к Екатерине Леонидовне и всегда отличный результат! Рекомендую!
03 липня '16 г.
Ксения
К Екатерине Леонидовне хожу регулярно и всегда довольна результатами ее работы. Рекомендую.
01 листопада '16 г.
Сергей
Хороший врач. Качественно и быстро проводит лечение. Рекомендую.
25 травня '16 г.
Прекрасный человек и специалист. Диагностика и назначения без ошибочно. Благодарю и всем рекомендую.
26 жовтня '17 г.
Алина
Очень хороший доктор. Посещаю ее регулярно и выгляжу на все 100%!!!
21 серпня '16 г.
К Оксане Владимировне посоветовала обратиться сестра. После приема я просто влюбилась в этого доктора — она просто замечательная. Я очень довольна выбором врача!
20 травня '16 г.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог
Викликати лікаря додому
Лiкування псорiазу, екземи, атопiчного дерматиту, себорейного дерматиту, випадiння волосся, вiтiлiго, акне демодекозу, герпеса та урогенiтальних захворюваннь у чоловiкiв та жiнок. Проводить косметологiчнi процедури пiлiнги, мезотерапiю обличчя та тiла, мезотрихологiю, плазмоліфтинг обличчя.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Дерматокосметолог
Прийом проводить дерматолог Мороз Олена Валентинівна. У компетенції лікаря весь спектр процедур, включно з контурною пластикою, ін'єкційною терапією, биоревитализацією, армування нитками, пламоліфтінгом, мезотерапією і т.д.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри Близнюк Наталія Василівна спеціалізується на лікуванні за технологією Elos. Проводить лазерне лікування грибка, елос-омолодження. Володіє методом фракційного омолодження, радіохвильового ліфтингу. Також проводить лазерну і ЕЛОС епіляцію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дерматокосметолог
Поліщук Вікторія Ігорівна — лікар дерматокосметолог. Спеціаліст в області лазерних технологій, займається лікуванням захворювань шкіри сучасними методами, в тому числі за допомогою лазера.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28
Акушер-гінеколог, косметолог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, що займається лікуванням запальних захворювань органів малого таза, проведенням корекції гормональних порушень і статевих розладів. Спеціалізується на PRP і озонотерапії, малоінвазивної лазерної хірургії, післяпологової реабілітації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 400/600 грн.
Дерматокосметолог
Дерматокосметолог Макарова Ірина Володимирівна проводить видалення розтяжок і шрамів, пігментних плям. Займається лікуванням за технологією Elos, лазерним лікуванням грибка нігтів. Надає послуги Elos і лазерної епіляції, а також радіохвильового ліфтингу і фракційного омолодження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Косметолог
Лікар-косметолог, сфера діяльності: косметичний догляд за нігтями рук і ніг. Євгенія Олександрівна майстер манікюру та педикюру. Виробляє апаратний, гігієнічний, пилочний манікюр і педикюр.
Косметолог
Лікар-косметолог першої категорії, спеціалізується на проведенні контурної пластиці обличчя, мезотерапії, епіляції, плазматерапії, пілінгів. У своїй роботі застосовує методи лазерної косметології, апаратної корекції контурів особи і тіла. Бере участь у роботі Українського товариства естетичної медицини.
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція) р.Київський
Косметолог
Лікар Валентина Сергіївна, спеціалізується на проведенні косметологічних процедур з використанням лазерних та апаратних методів. Виконує процедури контурної пластики із застосуванням ботулотоксину, у своїй діяльності також використовує методики біоревіталізації і плазмотерапії. Є членом Української асоціації косметологів.
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція) р.Київський
Косметолог
Спеціаліст займається лікуванням купероза, гіперпігментації і судинного розростання. В роботі використовує апаратні методики. Приймає пацієнтів з висипом хворобою, демодекозом й іншими шкірними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає дерматоскопію, себуметрии, фотодіагностіку. Публікувалася в «La Novale esthetic».