Косметологи в Одесі

Консультація косметолога в клініці «Ноу Хау Мед» 340
Консультація косметолога в клініці «MADVY clinic» 100
Консультація косметолога в клініці «Oxford Medical» 300
Алевтина
Несколько раз обращалась к Екатерине Леонидовне и всегда отличный результат! Рекомендую!
03 липня '16 г.
Ксения
К Екатерине Леонидовне хожу регулярно и всегда довольна результатами ее работы. Рекомендую.
01 листопада '16 г.
Мария
Приятная доктор, которая помогла мне справиться с заболеванием. Большое спасибо!
06 липня '16 г.
Очень внимательная и ответственная доктор. Рекомендую.
13 липня '16 г.
Сергей
Хороший врач. Качественно и быстро проводит лечение. Рекомендую.
25 травня '16 г.
Прекрасный человек и специалист. Диагностика и назначения без ошибочно. Благодарю и всем рекомендую.
26 жовтня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
18 років досвіду
Лікар спеціалізується в області косметології. Консультує з приводу догляду за шкірою обличчя. Виконує ін'єкції ботулотоксину, глибокий пілінг обличчя. Проводить хіропластичний масаж обличчя. У роботі використовує сучасні косметологічні засоби і технології. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з косметології.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Консультація бесплатно
Одеса вул. Мала Арнаутська, 85 р.Приморський
11 років досвіду
Лікар спеціалізується на лікуванні і відновленні шкірних покривів всього тіла. Займається розробкою індивідуальних схем з використанням сучасних медикаментів. Робить пілінг, глибоке очищення, видаляє прищі і висипання. Надає омолоджуючі процедури, усуває естетичні дефекти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
21 рік досвіду
Спеціаліст займається лікуванням купероза, гіперпігментації і судинного розростання. В роботі використовує апаратні методики. Приймає пацієнтів з висипом хворобою, демодекозом й іншими шкірними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає дерматоскопію, себуметрии, фотодіагностіку. Публікувалася в «La Novale esthetic».
Консультація 250 грн.
Дерматокосметолог
Поліщук Вікторія Ігорівна — лікар дерматокосметолог. Спеціаліст в області лазерних технологій, займається лікуванням захворювань шкіри сучасними методами, в тому числі за допомогою лазера.
Консультація 300 грн.
Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
27 років досвіду
Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри Близнюк Наталія Василівна спеціалізується на лікуванні за технологією Elos. Проводить лазерне лікування грибка, елос-омолодження. Володіє методом фракційного омолодження, радіохвильового ліфтингу. Також проводить лазерну і ЕЛОС епіляцію.
Записатися на прийом
Акушер-гінеколог, косметолог
15 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, що займається лікуванням запальних захворювань органів малого таза, проведенням корекції гормональних порушень і статевих розладів. Спеціалізується на PRP і озонотерапії, малоінвазивної лазерної хірургії, післяпологової реабілітації.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 450 грн.
Дерматокосметолог
13 років досвіду
Дерматокосметолог Макарова Ірина Володимирівна проводить видалення розтяжок і шрамів, пігментних плям. Займається лікуванням за технологією Elos, лазерним лікуванням грибка нігтів. Надає послуги Elos і лазерної епіляції, а також радіохвильового ліфтингу і фракційного омолодження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Косметолог
Лікар-косметолог, сфера діяльності: косметичний догляд за нігтями рук і ніг. Євгенія Олександрівна майстер манікюру та педикюру. Виробляє апаратний, гігієнічний, пилочний манікюр і педикюр.
Записатися на прийом
24 роки досвіду
Лікар-косметолог першої категорії, спеціалізується на проведенні контурної пластиці обличчя, мезотерапії, епіляції, плазматерапії, пілінгів. У своїй роботі застосовує методи лазерної косметології, апаратної корекції контурів особи і тіла. Бере участь у роботі Українського товариства естетичної медицини.
Консультація 150 грн.
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція) р.Київський
11 років досвіду
Лікар Валентина Сергіївна, спеціалізується на проведенні косметологічних процедур з використанням лазерних та апаратних методів. Виконує процедури контурної пластики із застосуванням ботулотоксину, у своїй діяльності також використовує методики біоревіталізації і плазмотерапії. Є членом Української асоціації косметологів.
Консультація 150 грн.
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція) р.Київський