Сторінка 5. Стоматологи в Одесі

Дарья
Провел лечение, расписал рекомендации, ответил на все вопросы, которые меня интересовали.
01 липня '16 г.
Очень хороший доктор. Рекомендую!
25 листопада '16 г.
Хороший врач. Лечение проводит безболезненно и качественно. Рекомендую.
04 травня '16 г.
Юлия Александровна
Очень благодарна врачу за оказанную помощь!
06 серпня '16 г.
Квалифицированный специалист, замечательный человек. Я довольна выборо врача. Рекомендую.
23 липня '16 г.
Мне все понравилось. Рекомендую.
15 травня '16 г.
Стоматолог
Лікар стоматолог Гончаренко Є.В. проводить консультації та лікування каріозних і некаріозних уражень зубів.
Консультація от 200 грн.
Стоматолог
Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на ортопедії і терапії ускладнень каріозних патологій. Виконує знімне і незнімне протезування, здійснює фіксацію мостів, коронок і вінірів. Проводить виправлення прикусу і неправильної форми зубів.
Стоматолог-терапевт
Лікар стоматолог вищої категорії, що спеціалізується в напрямку профілактичної і терапевтичної стоматології. Практикує ефективні сучасні методи і процедури лікування.
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський
Дитячий стоматолог, ортодонт
Лікар стоматолог, ортодонт першої категорії, який надає стоматологічну допомогу дітям і дорослим. Практикує апаратне лікування (Вектор, Омега). Керівник відділення пародонтології сімейної стоматології "ГАЛСІ".
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський
Стоматолог
Лікар стоматолог другої категорії, що спеціалізується на комплексному терапевтичному лікуванні (карієс, пульпіт, зубний камінь). Займається установкою пломб, реставрацією, гігієнічної чищенням зубів.
Стоматолог
Лікар Шатілова О. В. спеціалізується на терапевтичних методах у стоматології. Виконує ендодонтичні процедури, лікує пульпіт, карієс, періодонтит. Виконує установку фотополімерних пломб, виконує гігієнічні процедури у порожнині рота, чистку зубного каменю.
Стоматолог
Лікар займається комплексним лікуванням захворювань зубів та ясен. Спеціалізується на професійній гігієні та відбілюванні зубів. Приймає пацієнтів із пародонтозом, гінгівітом, карієсом, пародонтитом та іншими патологіями.
Стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Лікар займається лікуванням та пломбуванням каналів зуба. Здійснює прийом пацієнтів з карієсом. Виконує відбілювання зубів ZOOM 4, лікування зубів під мікроскопом. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах, семінарах та майстер-класах.
Стоматолог-хірург, хірург-імплантолог, щелепно-лицьовий хірург
Лікар спеціалізується на імплантації зубів. Виконує імплантацію при повній відсутності зубів, імплантацію без операції (за хірургічним шаблоном). Проводить пластику вуздечки язика. Лікує зуби уві сні. Встановила більше 15000 імплантатів.
Стоматолог-ортодонт
Лікар займається виправленням прикусу за допомогою брекетів і кап. Проводить установку керамічних брекетів, сапфірових брекетів, лінгвальних невидимих брекетів. Консультує з питань догляду за брекетами. Систематично підвищує кваліфікацію на семінарах та майстер-класах зі стоматології.