Галсі, медичний центр

5.2
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Одеса, вул. Літературна, 12 (оф. 105)
р.Приморський
Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

"Галс" — це спеціалізована стоматологічна клініка, пріоритетним напрямком якої є сімейна стоматологія.

Послуги, які надає установа:

• огляд профільним фахівцем;
  • комп'ютерне діагностування проблеми;
  • терапевтична і хірургічна стоматологія;
  • боротьба з карієсом;
  • естетичне реставрування зубів;
  • установка коронок, протезів, вінірів, імплантів;
  • лікування або видалення зубів;
  • відбілювання зубної емалі;
  • пломбування зубів і зубних каналів;
  • установка брекетів, пластинок, трейнеров, кап.

Переваги центру стоматології — якісні матеріали, новітнє обладнання, великий список послуг, наявність банківського терміналу.

Галсі, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• КТ щелепи
  • КТ щелепи + флешка
  • Рентгенівский знімок
  • Міографія BTS
  • Гістологічне дослідження операційного матеріала
  • Анестезія ін'єкційна
  • Анестезія аплікаційна
  • Заведення нової картки в системі обліку "ГАЛСІ"
  • Консультація стоматолога
  • Консультація лікаря-стоматолога ортопеда Гулюка С.А.
  • Коррекція скола пломби
  • Сеанс кранио-сакральной терапії
  • Складання плану лікування
  • Стоматологічний огляд
  • Ще...
  • Пластика вуздечки язика (діти)
  • Пластика вуздечки

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лариса
Всей семьёй при любых стоматологических проблемах обращаемся в "Галси",на многолетней практике убедились - нет смысла обращаться в другие стоматологические учреждения, тратить впустую деньги, время,силы,все равно рано или поздно , приходится возвращаться в"Галси»и месяцами исправлять,то что накуролесили другие "горе"стоматологи.В "Галси"самое современное оборудование для всестороннего обследования, поэтому правильно формулируется диагноз,а затем высокая квалификация мед.персонала обеспечивает результативное лечение.Хорошо что есть такой центр , где всегда помогут!Лара П.
Клавдич
Внимание,терпение,проффесионализм присущ Артёму Сергеевичу!Спасибо!С ув. Клавдия Николаевна.
Евгения
02 травня '18р.
Большое спасибо Анатолию Георгиевичу! В 2012 он сделал операцию на носу моему на тот момент четырехмесячному сыну. Ребенок смог нормально дышать, стал лучше выглядеть. Дай Бог здоровья, профессионального и семейного благополучия Анатолию Георгиевичу. Слава Богу, что привел нас к такому врачу.
Яна
Врач просто чудесная, я очень довольна полученным результатом!
Борис
Очень грамотная доктор. Я доволен своим выбором врача.
Алена
Хороший доктор. Рекомендую!
Алина
Хороший доктор, к работе очень ответственно к работе относится, лечение проводит на высшем уровне. Рекомендую!
Спасибо за красивую улыбку!!!
Владислава
Квалифицированный специалист, который проводит качественное лечение. Очень рада, что попала на прием именно к этому врачу.
Денис
Приятно когда врач не только помогает, но и любит свою работу!
Зинаида
Спасибо за лечение!
Татьяна Павловна
Рада, что попала на прием к Анне Александровне. Очень хороший доктор. Всем ее рекомендую.
Евгений
Очень приятная доктор, лечение провела хорошо, мне все понравилось. Рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр "Женева" — це спеціалізована клініка, в якій проводять регенеративне стоматологічне лікування. Пріоритети установи — безпека, безболісність, а також ефективність. Фахівці неодноразово проходили стажування за кордоном.
6,6
Клініка "Люменис" — це спеціалізований медичний центр, який проводить лазерну епіляцію і надає комплекс косметологічних послуг. Функціонує вже більше 10 років.
Пн — Пт: 09:00-23:00 Сб: 09:00-23:00 Н: 09:00-23:00
МедЕліт — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться діагностування та лікування різних патологій з використанням найсучасніших методик. Почав функціонувати в 2011 році. Основні медичні області, в яких практикує клініка - неврологія і гастроентерологія.
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г р.Хаджибейський
8,8
Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини — сучасна медустанова, що відповідає високим стандартам світової медицини. Тут пацієнтам забезпечений повний цикл допомоги: цілодобовий консультативний прийом фахівців, хірургічний стаціонар широкого профілю. У лікарні проводяться як традиційні, так і малоінвазивні хірургічні втручання. Оперативне лікування ведеться за багатьма напрямами: загальна хірургія, експертна абдомінальна, судинна, кардіологічна, офтальмологічна, урологічна, проктологічна, гінекологічна, пластична, ендоваскулярна, нейрохірургія, ЛОР-хірургія та травматологічно-ортопедичні операції.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00