Клініка Войнаровських

р.Приморський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

"Клініка Войнаровських" — це спеціалізований медичний заклад, який займається стоматологічним здоров'ям. Центр почав функціонувати в 2008 році.

Послуги, які надаються в клініці:

• огляд профільним фахівцем;
  • лікування пульпіту і періодонтиту;
  • терапевтична і хірургічна стоматологія;
  • безболісне лікування зубів, видалення зубів;
  • виправлення прикусу, зубні брекети;
  • установка коронок, вінірів, імплантів;
  • вилікування від гінгівіту, пародонтиту та пародонтозу;
  • відбілювання зубної емалі;
  • гігієнічні процедури для порожнини рота;
  • профілактика різних захворювань порожнини рота.

Переваги центру стоматології — комфортне перебування, якісне лікування і використовувані матеріали.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка Войнаровських, вартість послуг:

• Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Рентген зуба
  • Консультація стоматолога
  • Фотополімерні пломби
  • Реставрація відколів кераміки
  • Лікування карієсу емалі
  • Армування коронки зуба титановим анкером
  • Лікування пульпіту
  • Видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового приладу (1 щелепа)
  • Чищення зубів AIR-FLOW і покриття зубів ремрозчином (1 щелепа)
  • Ендовідбілювання зубів
  • Глибоке фторування зубів лаком Fluor Protector (1 щелепа)
  • Фторування 1го зуба
  • Металокерамічні коронки на зуб
  • Безметалева керамічна коронка
  • Видалення зубів
  • Імплантація зубів лазером
  • Зубна імплантація
  • Фіксація брекет-системи керамічної (1 щелепа)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Андрей
Доктор очень внимательный, качественное лечение. Я осталася очень доволен.
Нина
Очень приятная доктор. Лечение провела быстро и качественно. Я очень довольна, что попала на прием именно к ней. Рекомендую ее как первоклассного специалиста.
Нина
Не так давно удаляла зуб. Хочу поблагодарить доктора Войнаровского Вадима Николаевича. Сделал все так виртуозно, что даже не успела испугаться. Хорошая, профессиональная работа.
Спасибо за квалфицированную помощь!
Пришла по совету знакомой и не пожалела — врач очень хороший. Теперь хожу только к нему.
Очень приятная доктор, которая знает, что делает. Лечение провела на высшем уровне. Спасибо.
Иванна
Не думала, что моему ребенку может понравиться стоматолог. Но так и есть) Рекомендую доктора — она очень классная!)
Внимательная и приятная доктор, к которой приятно приходить на прием!
Кристина
Хороший специалист. Отлично лечит!
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр "MADVY clinic" — це спеціалізована клініка, яка займається відновленням і підтримкою жіночого здоров'я.
Медичний центр "Женева" — це спеціалізована клініка, в якій проводять регенеративне стоматологічне лікування. Пріоритети установи — безпека, безболісність, а також ефективність. Фахівці неодноразово проходили стажування за кордоном.
6,6
Клініка "Люменис" — це спеціалізований медичний центр, який проводить лазерну епіляцію і надає комплекс косметологічних послуг. Функціонує вже більше 10 років.
Пн — Пт: 09:00-23:00 Сб: 09:00-23:00 Н: 09:00-23:00
МедЕліт — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться діагностування та лікування різних патологій з використанням найсучасніших методик. Почав функціонувати в 2011 році. Основні медичні області, в яких практикує клініка - неврологія і гастроентерологія.