Ревматологи в Одесі

Консультація ревматолога в кліниці «Лікаріум (Likarium), клініка відновлення здоров'я» 1000
Консультація ревматолога в клініці «Відродження життя» 700
Консультація ревматолога в кліниці «Клініка Святої Катерини» 900
Консультація ревматолога в кліниці «Клініка Святої Катерини, багатопрофільна Поліклініка №1» 900
Михаил
Доктор помогла мне справиться с заболеванием в самые короткие сроки. Очень хороший врач. Рекомендую.
15 серпня '16 г.
Терапевт, гастроентеролог, ревматолог
Лікар Грабовська Ольга Анатоліївна має 22-річний досвід, терапевт, кандидат медичних наук, має вищу категорію. До компетенції фахівця входить проведення консультацій, первинного огляду, аналіз результатів діагностики і лікування захворювань у пацієнтів старше 10-ти років. До Грабовської О.А. звертаються з алергічними реакціями, грипом, ГРВІ, холециститом, панкреатитом, гастродуоденітом, гіпертонічною хворобою, стенокардією, циститом, артритом. В обов'язки лікаря входить профілактика загострень хронічних захворювань і розвитку ускладнень.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
Одеса вул. Академічна (кол. Піонерська), 1 (оф. 1) р.Приморський