Педіатри в Одесі

Консультація педіатра в клініці «Медея» 3550
Консультація педіатра в клініці «Відродження життя» 600
Консультація педіатра в кліниці «ОН Клінік (ON Clinic), дитяче відділення в Одесі» 550
Консультація педіатра в кліниці «Нейро-КардіоЛаб (Neuro-CardioLab), консультативно-діагностичний центр» 600
Консультація педіатра в кліниці «Нейро-КардіоЛаб (Neuro-CardioLab) на Воробйова» 600
Консультація педіатра в кліниці «ЦЕНТР.МЕД» 500
Консультація педіатра в кліниці «Клініка Святої Катерини, багатопрофільна Поліклініка №1» 900
Кристина
Мне врач понравилась, ребенку тоже, проведенное лечение было эффективным — это самое главное.
12 червеня '16 г.
Благодарна за проведенное лечение. Рекомендую ее, как хорошего специалиста.
10 серпня '16 г.
Лера
Доктор очень хороший, ответственно относиться к свое работе, внимательна к пациентам. Назначает адекватное и эффективное лечение.
13 вересня '13 г.
Тина
Прекрасный врач, 10/10. Сразу видно, что Геннадий Викторович - профессионал своего дела. Является лечащим врачем нашей семьи уже более пяти лет. Быстро, а главное всегда правильно ставит диагнозы и подбирает самое эффективное лечение. Человек он очень воспитанный и обходительный. Рекомендую всем своим знакомым.
27 травня '16 г.
Лидия
Очень хороший врач. Назначила действительно эффективное лечение. Обосновала каждое назначение. Рекомендую ее как врача, который действительно знает свое дело.
26 вересня '16 г.
Саша
Два года наблюдаемся с дочерью у доктора Климовой Я.А. Работой врача довольны, нареканий и притензий нет. Яна Анатольевна очень внимательная, рассудительная, досконально знает все тонкости своей профессии. Очень любит ее и все свои знания и опыт применяет на практике.
15 лютого '17 г.
Педіатр
Педіатр, неонатолог
Викликати лікаря додому
Педіатр, неонатолог вищої категорії, проводить огляд дітей з 0 до 18 років, виконує діагностику фізичного та психологічного розвитку дитини, дає рекомендації щодо вигодовування та виховання дитини, займається лікуванням та профілактикою різних дитячих захворювань.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Педіатр
Викликати лікаря додому
Надає кваліфіковану первинну медичну допомогу дітям. Проводить динамічний нагляд за станом здоров'я кожного члена сім'ї з проведенням необхідного обстеження та оздоровлення за індивідуальним планом. Використовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації.
Консультація 500/1200 грн.
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Алерголог, педіатр, сімейний лікар, дитячий алерголог, пульмонолог
Талановитий, амбіціозний лікар і першокласний спеціаліст у таких галузях як: алергологія, педіатрія, сімейна медицина, дитяча алергологія, імунологія. Спеціалізується на консультуванні, діагностуванні, лікуванні і профілактиці захворювань як немовлят так і дорослих.
Записатися на прийом22 онлайн записи
Педіатр, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар Скрипник Катерина Миколаївна — педіатр, сімейний лікар. Досвід роботи 8 років. Спеціалізується на загальних патологіях у дитячому і дорослому віці. Здійснює профілактичний прийом дітей першого року життя. Спеціалізується на захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання, сечостатевої системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Спеціаліст з лікування хребта, масажист, педіатр
Консультація бесплатно
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Педіатр, дитячий невролог
Викликати лікаря додому
Лікар Браткова Любов Броніславівна фахівець в лікуванні дітей. Визначає відхилення у розвитку малюка, вроджені патології, діагностує і лікує інфекційні, вірусні або респіраторні захворювання, а також порушення в роботі систем і органів. Спеціаліст в галузі фізичного і психічного розвитку дитини. Надає рекомендації по вигодовуванню і вихованню дитини, лікування та профілактики різних захворювань. Визначає відхилення в розвитку малюка, вроджені патології, діагностує і лікує інфекційні, вірусні та респіраторні захворювання.
Одеса Одеська обл,, вул. Семена Палія, 103 Б (ТЦ “Екватор”, 2 поверх)