Інфекціоністи в Одесі

Консультація інфекціоніста в клініці «Інфекції і гепатологія» 500
Консультація інфекціоніста в клініці «ON Clinic» 630
Римма
Хороший доктор. Нам с сыном понравился. Галина Леонидовна очень добрая. Выписала таблетку от глистов, которая за один раз помогла. Рассказала, что делать, чтобы они больше не заводились.
08 січня '17 г.
Інфекціоніст, гепатолог, гастроентеролог
Викликати лікаря додому
Професійний лікар-інфекціоніст вищої категорії з багаторічним досвідом, Трофименко Роман Валентинович, видатний фахівець в області вивчення механізмів патогенезу, діагностики та лікування захворювань печінки. Проводить консультування і лікування пацієнтів з хронічними вірусними гепатитами B (HBV), C (HCV), токсичними ураженнями печінки, жировий гепатоз, стеатогепатит, TORCH - інфекцією (CMV, VEB) і іншими інфекційними захворюваннями.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Одеса вул. Миколи Боровського, 28-К, офіс 307 р.Хаджибейський
Гастроентеролог, гепатолог, інфекціоніст
Лікар проводить діагностику і терапію захворювань травної системи. Лікує виразкову хворобу шлунка, гастрит, холецистит, панкреатит і дисбактеріоз кишечника. Приймає пацієнтів зі зміною стільця, печією, нудотою, блювотою, шкірними висипаннями на тлі проблем з шлунково-кишковим трактом.