Ортодонт в Одесі

Наталия
Доктор! Вы молодец!
01 березеня '18 г.
Иванна
Не думала, что моему ребенку может понравиться стоматолог. Но так и есть) Рекомендую доктора — она очень классная!)
09 вересня '16 г.
Внимательная и приятная доктор, к которой приятно приходить на прием!
13 липня '16 г.
Отличный доктор. Оказал необходимую помощь. Спасибо.
03 вересня '16 г.
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт, спеціалізується на усуненні зсуву прикусу, проводить установку різних ортопедичних пристосувань. Має професійні навички у виправленні неправильного розташування зубів. Є членом асоціації ортодонтів України, регулярно підвищує курси підвищення кваліфікації. Кандидат медичних наук.
Стоматолог-ортодонт
Лікар ортодонт, який займається лікуванням дітей і дорослих. Здійснює комплексну корекцію зміщення прикусу, виправляє нерівності зубного ряду, займається ортодонтиченою підготовкою перед протезуванням.
Консультація от 200 грн.
Стоматолог-ортодонт
Мала Наталія Олексіївна, лікар стоматолог другої категорії, проводить лікування карієсу, пульпіту, стоматиту та інших поширених захворювань порожнини рота. Надає послуги ортодонта.
Дитячий стоматолог, ортодонт
Лікар стоматолог, ортодонт першої категорії, який надає стоматологічну допомогу дітям і дорослим. Практикує апаратне лікування (Вектор, Омега). Керівник відділення пародонтології сімейної стоматології "ГАЛСІ".
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський