Дерматологи в Одесі

Консультація дерматолога в клініці «Каб. Закриничного» 500
Консультація дерматолога в клініці «Медея» 800
Консультація дерматолога в клініці «Медіаком+» 600
Консультація дерматолога в кліниці «ОН Клиник (ON Clinic) на Академіка Корольова» 600
Консультація дерматолога в клініці «ON Clinic» 600
Консультація дерматолога в кліниці «Приватний кабінет венеролога, дерматолога, дерматовенеролога Тетяни Kpупельницької» 500
Консультація дерматолога в кліниці «ІЛАЙФ Клініка сімейної медицини» 800
Консультація дерматолога в клініці «Відродження життя» 300
Сергей
Хороший врач. Качественно и быстро проводит лечение. Рекомендую.
25 травня '16 г.
Прекрасный человек и специалист. Диагностика и назначения без ошибочно. Благодарю и всем рекомендую.
26 жовтня '17 г.
Илона
Очень хорошо, когда доктор действительно знает свое дело. Рекомендую — это действительно очень хороший специалист!
03 травня '16 г.
Злата
Елена Анатольевна знает, как решить проблемы с кожей. Убедилась на себе. Тех дефектов, которые портили мой внешний вид и от которых я так страдала, больше нет. Я счастлива!
01 січня '17 г.
Виолетта
После проведения нескольких процедур Ирины Анатольевны, у меня теперь вновь чистая и гладкая кожа. Об угревой сыпи теперь тьфу тьфу только в страшных снах вспоминаю. Конечно рекомендую!
08 січня '17 г.
Настя
Консультувалась та лікувалась у цього лікаря. Проблеми з волоссям з’явились зненацька. Я звернулась до спеціалістів, але результат не відразу був. Тоді мені рекомендували Пащенко. Я дуже задоволена, це був правильний вибір.
01 січня '17 г.
Дерматовенеролог, трихолог
Лікар Трусова Марина Володимирівна спеціалізується на лікуванні дерматовенерологічних хвороб. Кандидат медичних наук, практикує терапію озоном і лазером. Здійснює ін'єкційне введення гомеопатичних препаратів. Також використовує власні, унікальні, методики. Лікує вугровий висип, акне, псоріаз і грибки. Діагностує і робить видалення шкірних новоутворень доброякісного характеру.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог
Викликати лікаря додому
Лiкування псорiазу, екземи, атопiчного дерматиту, себорейного дерматиту, випадiння волосся, вiтiлiго, акне демодекозу, герпеса та урогенiтальних захворюваннь у чоловiкiв та жiнок. Проводить косметологiчнi процедури пiлiнги, мезотерапiю обличчя та тiла, мезотрихологiю, плазмоліфтинг обличчя.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Дерматолог, дерматохірург, дерматоонколог, венеролог
Викликати лікаря додому
Доктор веде прийом у власній приватній клініці Область професійної діяльності фахівця - комплексна допомога в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, волосся,нігтів,, онкодерматологогія, дерматохірургія, інфекційних захворювань статевих органів (включаючи венеричні)
Одеса вул. Розкидайлівська, 67 Б, ЖК Простір р.Приморський
Дерматокосметолог
Прийом проводить дерматолог Мороз Олена Валентинівна. У компетенції лікаря весь спектр процедур, включно з контурною пластикою, ін'єкційною терапією, биоревитализацією, армування нитками, пламоліфтінгом, мезотерапією і т.д.
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Венеролог, дерматолог, дерматовенеролог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії Крупельницька Тетяна Володимирівна проводить діагностику та лікування шкірних хвороб; захворювань, що передаються статевим шляхом у чоловіків і жінок; простатитів, статевих розладів. Має індивідуальні напрацювання лікування ЗПСШ, пройшла тривалу практику з діагностики та лікування шкірних захворювань.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Педіатр
Викликати лікаря додому
Надає кваліфіковану первинну медичну допомогу дітям. Проводить динамічний нагляд за станом здоров'я кожного члена сім'ї з проведенням необхідного обстеження та оздоровлення за індивідуальним планом. Використовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації.
Консультація 500/1200 грн.
Дерматолог
Лікар-дерматолог Москальова Світлана Василівна спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань сучасними методами, здійснює діагностику новоутворень шкіри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дерматолог, трихолог
21 рік досвіду
Лікар займається лікуванням псоріазу, діагностикою та видаленням доброякісних утворень шкіри. Спеціалізується на лікуванні волосся: випадання, сухість, ламкість, лупа, свербіж шкіри голови, алопеція.
Дерматокосметолог
Дерматокосметолог Макарова Ірина Володимирівна проводить видалення розтяжок і шрамів, пігментних плям. Займається лікуванням за технологією Elos, лазерним лікуванням грибка нігтів. Надає послуги Elos і лазерної епіляції, а також радіохвильового ліфтингу і фракційного омолодження.
Консультація бесплатно