Офтальмологи в Одесі

Консультація офтальмолога в кліниці «ОН Клиник (ON Clinic) на Академіка Корольова» 550
Консультація офтальмолога в клініці «ON Clinic» 550
Консультація офтальмолога в кліниці «ОН Клінік (ON Clinic), дитяче відділення в Одесі» 550
Консультація офтальмолога в кліниці «ЦЕНТР.МЕД» 800
Консультація офтальмолога в кліниці «Клініка Святої Катерини» 1100
Консультація офтальмолога в кліниці «Клініка Святої Катерини, багатопрофільна Поліклініка №1» 1100
Саша
После проведенного лечения зрение начало восстанавливаться. Большое спасибо!
30 травня '16 г.
Степан
Спасибо за помощь! Благодаря Вам болезнь ушла и я снова могу жить полноценной жизнью.
21 липня '16 г.
Николай
Хирург- "волшебник". Вернул мне зрение, за это я ему очень благодарен! Большущее Вам спасибо!!! И вообще весь персонал работает на самом высшем уровне!!!
20 лютого '18 г.
Костя
Благодарен за квалифицированную помощь. Сейчас соблюдаю все рекомендации врача и на плохое зрение больше не жалуюсь.
01 червеня '16 г.
Алла Леонидовна
Доктор провела необходимое лечение и расписала очень толковые рекомендации. Спасибо за помощь!
25 жовтня '16 г.
Ирена Макарова
Я хочу поздравить Ирину Никитичну Ганиченко с Новым годом и Рождеством и выразить свою сердечную благодарность за высокий профессионализм , квалифицированную помощь в моем очень сложном положении спасала мое зрение в 1977 году и сейчас, когда я обратилась к Ирине Никитичне через 40 лет, также с вниманием отнеслась ко мне , назначила лечение и я обрела надежду на то что я буду видеть. Ирина Никитична, здоровье Вам , Вы так необходимы нам .
03 січня '18 г.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Офтальмолог
Лікар Горенкова Оксана Юріївна спеціалізується на лікуванні офтальмологічних проблем у дітей. Консультує пацієнтів для діагностики зору з метою, підбору окулярів або лінз. Проводить огляд очного яблука і очного дна, вік, очниці і слізних органів. Визначає наявність дефектів, вимірює внутрішньоочний тиск.
Одеса вул. Генерала Бочарова, 50 (ТЦ Атріум) р.Пересипський
Офтальмолог
Лікар офтальмолог вищої категорії, асистент хірурга. Комплексно обстежує зір, проводить оптичну когерентну томографію і ультразвукове дослідження, консультує щодо підбору окулярів.
Одеса пр-т Шевченка, 4 Д (2 поверх Бізнес-центру «Шевченківський») р.Приморський
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань очей і зорового нерва. Приймає дорослих і дітей. Займається виявленням порушень зору, що мають неврологічне походження. Виконує перевірку гостроти зору, проводить дослідження стану очного дна і вимірює внутрішньоочний тиск.
Одеса вул. Богдана Хмельницького, 1/3 р.Хаджибейський
Офтальмолог
Лікар офтальмолог вищої категорії, який має багаторічний досвід у проведенні медикаментозної терапії і лазерної коагуляції (макулодистрофія, дистрофія сітківки, ретиношизис, тромбоз, вторинна катаракта). Має вчений ступінь кандидата медичних наук.
Хірург, офтальмолог
Лікар хірург-офтальмолог вищої категорії. Має багаторічний досвід оперативного втручання в очні структури. Має вчений ступінь кандидата медичних наук, володіє патентом на поліпшену методику лазерної корекції LASIK.
Офтальмолог
Лікар офтальмолог першої категорії, що спеціалізується на комплексному обстеженні та лікуванні зору, проведенні томографії. Кандидат медичних наук.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується в галузі офтальмології. Лікує синдром сухого ока, косоокість, кон'юнктивіт (алергічний і інфекційний), ячмені та травматичні ушкодження очей. Виконує офтальмоскопію очного дна. Займається підбором окулярів для зору.
Офтальмолог, оптометрист
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань очей. Здійснює прийом дорослих і дітей. Допомагає підібрати окуляри й контактні лінзи для корекції зору. Приймає пацієнтів з далекозорістю, короткозорістю, кон'юнктивітом, катарактою і глаукомою. Проводить дослідження стану очного дна і підбирає схему лікування.
Одеса вул. Богдана Хмельницького, 1/3 р.Хаджибейський