Дієтологи в Одесі

Консультація дієтолога в кліниці «Кабінет сімейного лікаря, ендокринолога, дієтолога Литвинової Т. М.» 600
Зарина
Замечательный специалист, благодаря которой я стала чувствовать себя намного лучше.
24 травня '16 г.
Нина
Очень благодарна за помощь! Очень хороший доктор. Рекомендую!
21 липня '16 г.
Вера Дмитриевна
Не доверяю таблеткам, я предпочитаю лечится народными средствами и гомеопатией, если это возможно. Доктор Сорочан мой идеальный врач - и диету мне подобрала, и препараты гомеопатические. Побольше бы таких знающих специалистов.
06 січня '17 г.
Андрей
Очень хороший врач. Очень хорошо и доступно всё объясняет. Очень профессионально подходит к пациентам.
27 лютого '17 г.
Галина Александровна чудесный доктор. Помогла мне справиться с заболеванием, которое мучило меня несколько месяцев. Я очень благодарна ей за помощь!
26 лютого '17 г.
Профессионализм, внимание, чёткость, комплексный подход ! Что сказать...Больше года лечила сына у разных врачей с проблемами жёлчного, поджелудочной, долихосигма-без результата ,и больше-врачи настаивали удалять часть кишечника. В таком вымученном состоянии мы попали к Галине Александровне.После первого приёма -я впервые за год увидела , что сын улыбнулся.Назначенное лечение принесло РЕЗУЛЬТАТ!!Первый день без болей, спокойная ночь, постепенное возвращение к нормальной жизни...это не описать словами.БЛАГОДАРИМ от всей души!Здоровья, энергии, гармонии во всём!
29 листопада '17 г.
ендокринолог-дієтолог, ендокринолог
Консультування з приводу діагностики, лікування та профілактики захворювань ендокринної системи та порушення обміну речовин. Лікування та виявлення причин зайвої ваги.
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Косметолог, нутриціолог
Лікар першої категорії Паланичко О. В. спеціалізується на дерматокосметології, є завідуючою відділення медичної косметології. Проводить процедури гідродермії, контурній пластиці, мезотерапії, кріоліфтінгу, біоревіталізації. Постійно підвищує кваліфікацію на курсах за різними методами косметології.
Терапевт, ендокринолог, дієтолог
Лікар спеціалізується в області терапії, ендокринології та дієтології. Приймає пацієнтів з ожирінням, метаболічним синдромом, захворюваннями щитовидної залози та патологіями органів травлення. Для уточнення діагнозу призначає УЗД, КТ та лабораторні аналізи. Займається коригуванням харчування.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психотерапевт, гіпнолог, психолог
Гастроентеролог, дієтолог, сімейний терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні патологій травної системи. Також здійснює прийом пацієнтів з гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, бронхітом, пневмонією та ожирінням. Займається проведенням харчових тестів та підбором індивідуальної дієтотерапії.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Одеса вул. Академічна (кол. Піонерська), 1 (оф. 1) р.Приморський