Сторінка 4. Стоматологи в Одесі

Дарья
Провел лечение, расписал рекомендации, ответил на все вопросы, которые меня интересовали.
01 липня '16 г.
Очень хороший доктор. Рекомендую!
25 листопада '16 г.
Хороший врач. Лечение проводит безболезненно и качественно. Рекомендую.
04 травня '16 г.
Юлия Александровна
Очень благодарна врачу за оказанную помощь!
06 серпня '16 г.
Квалифицированный специалист, замечательный человек. Я довольна выборо врача. Рекомендую.
23 липня '16 г.
Мне все понравилось. Рекомендую.
15 травня '16 г.
Стоматолог
Лікар Приходько Катерина Олександрівна стоматолог другої категорії, що спеціалізується на сучасних методиках ендодонтичного лікування, реставраціях, лікуванні різних пошкоджень зубів.
Стоматолог
Лікар стоматолог-терапевт, спеціалізується на лікуванні і відновленні зубів у дорослих і дітей. Проводить усунення причин кровоточивості ясен і неприємного запаху. В її компетенцію також входять процедури по зміцненню зубної емалі.
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар спеціалізується на відновленні зубів та їх протезуванні. Проводить видалення зубів, в тому числі зубів мудрості. В роботі використовує сучасні методики та новітні стоматологічні матеріали. Бере активну участь в науково-практичних конференціях та семінарах.
Стоматолог
Лікар стоматолог, який має багаторічну практику в лікуванні некаріозних уражень зубів (флюорозу, клиновидного дефекту, патологічної стертості, гіперестезії), а також пульпіту, періодонтиту, карієсу.
Рентгенолог
21 рік досвіду
Лікар-рентгенолог, спеціалізується на проведенні діагностичних процедур за допомогою променевих методів. Виконує підготовку до проведення обстежень та розшифровку отриманих результатів. Володіє методами рентгенології та комп'ютерної томографії у проведенні діагностики. Проходив курси підвищення кваліфікації під керівництвом українських та зарубіжних фахівців.
Стоматолог-хірург, функціональний діагност
Лікар Антон Євгенович є фахівцем в області комп'ютерної діагностики. Проводить діагностику з виявлення різних стоматологічних патологій.
Стоматолог
Лікар стоматолог Рудь Богдан Олексійович, який займається лікуванням карієсу і його ускладнень, установкою вінірів, протезуванням, імплантацією зубів.
Одеса вул. Велика Арнаутська, 25 р.Приморський
Стоматолог
Анна Александровна стоматолог-терапевт перой категорії, є фахівцем в області пародонтології та лазерної стоматології. Займається лазерної пластикою ротовій порожнині, лікуванням гіпертрофованих ясен, проводить кюретаж пародонтальних кишень, вектор-терапію.
Консультація от 300 грн.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, стоматиту та інших захворювань зубів. Виконує художню реставрацію, протезування знімними і незнімними протезами, відбілювання, чищення зубного каменю.
Стоматолог
Анатолій Георгійович спеціалізується в області щелепно-лицьової хірургії. Проводить хірургічне усунення вроджених ущелин верхньої губи та піднебіння, всі види дентальної імплантації і допоміжних кістково-пластичних операцій, усунення дефектів і деформації в щелепно-лицевої області. Нагороджений багатьма почесними орденами і медалями. Є головним науковим співробітником АМН України.
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський