Психіатри в Одесі

Консультація психіатра в клініці «Каб. Мідько» 1150
Консультація психіатра в кліниці «Клініка Святої Катерини, багатопрофільна Поліклініка №1» 900
Владислав
Без Вас я бы не справился. Огромное спасибо за помощь.
19 травня '16 г.
Степан
Очень толковый доктор! Рекомендую!
10 жовтня '16 г.
Дарья
Очень благодарна за оказанную помощь!!!
23 вересня '16 г.
Врач действительно хороший. Рекомендую.
02 вересня '16 г.
Мой муж страдал от алкоголизма. Никакие методы лечения не помогали. Уговорила его пойти к Василию Васильевичу. Результат меня просто поразил. Такое, наверное, только в сказке бывает. Не знаю, что там делал с моим мужем доктор Роша, но муж перестал употреблять спиртное. Советую всем отличного специалиста.
19 лютого '17 г.
Татьян
Результат от встречи почувствовала уже после первой сессии. У меня появилась уверенность в себе и решимость на разрешение своей проблемы. Хожу к Антонине с удовольствием так чувствую как меняюсь и росту над собой.
01 січня '70 г.
Психіатр, Психотерапевт, Дитячий психіатр
Сфера професійних інтересів доктора Мідько — широкий спектр проблем: фобії і страхи, депресії і біполярний розлади, панічні атаки і обсесивно-компульсивний розлад. Крім того, Андрій Анатолійович — ліцензований фахівець-дитячий психіатр, а також має великий стаж роботи у стаціонарі і досвід лікування важких психічних розладів, що супроводжуються порушеннями розумового процесу (марення і т.п.) і галюцинаціями. Сфера особливої ​​уваги — суїцидальна поведінка, д-р має багаторічний досвід консультування таких людей, є автором понад 20-ти наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях та монографії на цю тему. Андрій Анатолійович — один з небагатьох психотерапевтів у місті, що працюють в одному з найсучасніших і високоефективних психотерапевтичних напрямках — EMDR-терапії, що проходив навчання у зарубіжних фахівців (м. Відень, Австрія). Такий метод дозволяє ефективно «переробити» фобічні симптоми (страх відвідування стоматолога, польотів у літаку, труднощі з ковтанням їжі тощо), наслідки психічної травматизації у вигляді нападів паніки і нав'язливих думок, допомогти у лікуванні депресій стійких до лікарських препаратів і багато іншого.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
Нарколог, психіатр
Лікар-нарколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на комплексному лікуванні аддикций, тобто залежностей, будь-якого роду. Лікує алкоголізм, наркоманію, ігроманію. Крім того, веде прийом пацієнтів, які страждають від депресій і неврозів. Компетентний в областях дитячої та дорослої психіатрії. Проводить кодування.
Нарколог, психіатр
Лікар нарколог, психіатр, що спеціалізується на ефективних сучасних методиках лікування залежностей (алкогольна, наркотична).