Стоматолог-ортопед в Одесі

Профессионал своего дела, очень старательный и приятный человек. Вам успехов во всем!
23 жовтня '17 г.
Елизавета
Александр Олегович влюблен в свою работу, и прекрасно с ней справляется. Мне нравится, что для лечения он использует самые современные методики и лучшие материалы. Качество гарантировано!
02 березеня '17 г.
Павел
Все понравилось. Рекомендую врача как хорошенго специалиста.
02 листопада '16 г.
Спасибо за оказанную помощь. Теперь буду обращаться только к Алексею Владимировичу.
13 жовтня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар-стоматолог, фахівець з ортопедії, займається мікропротезуванням і художніми реставраціями. Проводить пломбування зубних каналів, лікування каріозних захворювань, запальних процесів ротової порожнини. Виконує відбілювання зубів, виправляє аномалії розмірів зубних пластин.
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог спеціалізується на протезуванні зубів, комплексному лікуванні та реабілітації пацієнтів з патологіями скронево-нижньощелепного суглоба. Доктор займається різними видами протезування (за допомогою вінірів, вкладок, накладок, протезування на імплантатах).
Консультація от 300 грн.