Трихологи в Одесі

Консультація трихолога в клініці «Відродження життя» 600
Консультація трихолога в кліниці «ОН Клиник (ON Clinic) на Академіка Корольова» 600
Консультація трихолога в клініці «ON Clinic» 600
Консультація трихолога в кліниці «Мультимед, медичний центр» 600
Консультація трихолога в кліниці «ЦЕНТР.МЕД» 600
Злата
Елена Анатольевна знает, как решить проблемы с кожей. Убедилась на себе. Тех дефектов, которые портили мой внешний вид и от которых я так страдала, больше нет. Я счастлива!
01 січня '17 г.
Алина
По чистой случайности перед визитом к Трусовой слышала хорошие отзывы о ее работе. Да, действительно, Марина Владимировна умеет быстро и эффективно помочь своему пациенту. У нее передовые методы лечения, советую другим.
04 січня '17 г.
Виталина
Над губой была довольно большая висячая родинка. И так она мне надоела, что решилась её удалить. На консультации доктор Трусова определила, доброкачественная ли эта родинка, а после того, как стало понятно, что опасности нет, удалила её. Результат превосходный. Спасибо Марине Владимировне!
08 січня '17 г.
Обращалась к Марине Владимировне по совету знакомой и не пожалела — врач действительно очень грамотная. Проведенный курс лечения помог избавиться от заболевания в самые короткие сроки. Теперь я сама ее всем рекомендую)
12 лютого '17 г.
елена
Очень квалифицированный врач и позитивный человек.Рекомендую!
04 грудня '17 г.
Были с мужем на приеме у Марины Владимировны. Очень внимательный и грамотный специалист. Нам она помогла. P/S/ Были у других врачей, в том числе и в ODREXe - Диагноз был поставлен не верно. Марина Владимировна нам поставила правильный диагноз. Вывод: Не ищите дорогих клиник, ищите Хороших врачей!!!!
12 березеня '18 г.
Трихолог
Викликати лікаря додому
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру хвороб волосся та шкіри голови. Здійснює терапію всіх видів випадіння та порідіння волосся, допомагає позбутися себореї та лупи.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Дерматовенеролог, трихолог
Лікар Трусова Марина Володимирівна спеціалізується на лікуванні дерматовенерологічних хвороб. Кандидат медичних наук, практикує терапію озоном і лазером. Здійснює ін'єкційне введення гомеопатичних препаратів. Також використовує власні, унікальні, методики. Лікує вугровий висип, акне, псоріаз і грибки. Діагностує і робить видалення шкірних новоутворень доброякісного характеру.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог
Записатися на прийом19 онлайн записів
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Дерматолог, трихолог
21 рік досвіду
Лікар займається лікуванням псоріазу, діагностикою та видаленням доброякісних утворень шкіри. Спеціалізується на лікуванні волосся: випадання, сухість, ламкість, лупа, свербіж шкіри голови, алопеція.
Дерматовенеролог, Трихолог, дерматоонколог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Lерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог, косметолог, спеціаліст з ін'єкційних та лазерних технологій
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою шкірних захворювань. Виконує видалення шкірних новоутворень. Проводить усунення гіпергідрозу в пахвових западинах, на стопах і долонях, біоревіталізацію, біоармування, мезотерапію обличчя та волосистої частини голови. Приймає пацієнтів з акне, розацеа, контактним дерматитом, екземою, псоріазом, гострою кропивницею, вірусними бородавками, себорейним дерматитом та іншими патологіями. Спеціаліст з ін'єкційних та лазерних технологій
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт