Отоларингологи в Одесі

Консультація отоларінголога в кліниці «Лоріка, смарт-клініка для дорослих і дітей на Вільямса» 400
Консультація отоларінголога в кліниці «Лоріка, смарт-клініка для дорослих і дітей на Левітана» 400
Консультація отоларінголога в кліниці «Лоріка, смарт-клініка для дорослих і дітей на Гагаріна» 400
Консультація отоларінголога в кліниці «Лікаріум (Likarium), клініка відновлення здоров'я» 800
Консультація отоларінголога в клініці «Медея» 700
Консультація отоларінголога в кліниці «ОН Клиник (ON Clinic) на Академіка Корольова» 600
Консультація отоларінголога в клініці «ON Clinic» 600
Консультація отоларінголога в кліниці «ОН Клінік (ON Clinic), дитяче відділення в Одесі» 600
Надежда
Отличный доктор. Общий язык с ребенком нашла с первых минут приема. Лечение провела успешно. Спасибо за оказанную помощь.
13 вересня '16 г.
Лариса
Почти за год мучений (с февраля по ноябрь), наконец-то я нашла грамотного, толкового, очень внимательного лорврача Орехову Ирину Константиновну. С первой минуты приема я поняла, что я попала именно туда, куда надо. До нее я была на приеме у трех лорврачей - безрезультатно, столько было выброшено денег на лечение, а лечение мне обошлось всего лишь навсего около пятиста гривен. Спасибо ей большое. Я ее рекомендую Всем.
22 листопада '16 г.
Чудесный доктор. Рекомендую!
11 жовтня '16 г.
Света
Орехова - золотой человек. Я дочь у нее лечила, и Ирина Константиновна оставила очень хорошее впечатление своим профессионализмом и обходительностью с ребенком. В общем, все ОК!
12 лютого '17 г.
Яна
Спасибо за качественную операцию)))) Я довольна)
14 травня '16 г.
Александра
Спасибо за оказанную помощь.
09 жовтня '16 г.
Викликати лікаря додому
Лікар лікує такі захворювання, як отит, гостра сенсоневральна приглухуватість, синусити, алергічний риніт, фарингіт, ларингіт, тонзиліт.
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Лікар-отоларинголог, дитячий лікар-отоларинголог
Лікарка володіє різними методиками лікування гострої та хронічної патології ЛОР-органів, а також постійно удосконалює свої навички кваліфікації.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, займається діагностикою, профілактикою та лікуванням ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів (дорослих і дітей) з гострим тонзилітом, отитом, ринітом, гайморитом і сірчаними пробками. Олександр Вікторович виконує промивання носа і лакун піднебінних мигдалин, пневмомассаж барабанної перетинки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Отоларинголог
Лікар Козяр Людмила Петрівна — отоларинголог. Основний напрямок діяльності: діагностика, лікування та профілактика захворювань ЛОР-органів. Спеціаліст проводить первинні огляди. Усуває захворювання інфекційного і запального характеру. Відчиняє гематоми, фурункули й абсцеси. Приймає за записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Отоларинголог
Лікар здійснює прийом пацієнтів (дорослих та дітей) з патологіями ЛОР-органів. Виконує продування вух, промивання лакун мигдалин та пазух носа. Займається видаленням сірчаних пробок. Проводить ендоскопічний огляд. Для кожного пацієнта підбирає індивідуальну тактику лікування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Одеса пр-т Гагаріна, 19 (ЖК Чотири сезони, корп. 1, оф. 10) р.Приморський
Отоларинголог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та терапії патологій ЛОР-органів. Виконує розтин паратонзилярного абсцесу, пневмомасаж барабанної перетинки та гайморотомію. Проводить видалення стороннього тіла з вуха та носа. Лікує хронічний тонзиліт, отит, ларингіт та гайморит.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г р.Хаджибейський
Отоларинголог
Доктор лікує широкий спектр захворювань вух, горла та носа. Приймає пацієнтів із хропінням, невритом слухового нерва, отитом, хронічним тонзилітом, ринітом, гайморитом, фронтитом та іншими патологіями ЛОР-органів. Виконує промивання носа та лакун мигдаликів. Займається видаленням сторонніх тіл з носа та вух. Здійснює видалення сірчаних пробок.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Записатися на прийом2 онлайн записи
Отоларинголог, отоларинголог-хірург
Лікар проводить лікування ЛОР-захворювань за допомогою консервативних і хірургічних методів. Виконує промивання носа і лакун піднебінних мигдалин. Видаляє сторонні тіла з носової порожнини і вух. Приймає пацієнтів з хронічним нежитем, болем у вухах або горлі.