Лікарі пластичні хірурги в Києві (метро Університет)

Тетяна
Дорого дня! Хочу залишити свій відгук про оперію по збільшенню грудей у лікаря Генадія Буки. Операція була два роки тому. На консультації мені лікар все пояснив, показав, допоміг з вибор, для мене було надзвичайно важливо довіряти своєму лікарю і тут я отримала 100 відсоткове попадання. Це дійсно професіонал, фахівець своєї справи і просто чарівник для жіночої половини. Ще важливим моментом був зворотній зв'язок як до опеції так і після операції, і зновуж таки, лікар на зв'язку, всі питання вирішувалися в найкоротші терміни. Усі етапи було чітко і якісно зроблено, консультація, огляд, аналізи, підготовка, операція і після операційний період. Все на зв'язку, все під контролем. Сама операція пройшла легко, післяопераційний догляд на висоті, за мною всі доглядали. Вдома під особистим контролем лікаря щоденно. Дякуючи моєму лікарю у мене не було ні вагань, усі переживання зведені майже до нуля, спокій і впевненість. Дякую за таку красу)
30 листопада '-1 г.
Ани Робертовна настоящий виртуоз пластической хирургии. Из моего орлиного носа она сделала нечто совершенное) нос ровный и аккуратный, полюбила свои фото в профиль. Спасибо Ани Мелоян за консультацию, за ответы на все все вопросы, за терпение и за золотые руки
Лариса
Выражаю большую благодарность Мелоян Ани Робертовна за проделанную работу! Очень комфортно и главное - желанный результат!
Лариса
Ани Робертовна очень располагает к себе и понимает с полуслова! Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Пластичний хірург, хірург загального профілю
Лікар є дипломований пластичний хірург. Спеціалізується на естетичної хірургії, амбулаторної хірургії, проводить ін'єкційні методики. Закінчила Єреванський державний медичний університет ім. Мхитара Гераци, відділення пластичної реконструктивної хірургії.
Пластичний хірург, Судинний хірург, хірург
Геннадій Юрійович спеціалізується на пластичної та судинної хірургії. Проводить збільшення і підтяжку грудей, абдомінопластику, радіочастотну абляцію при варикозному розширенні вен. Доктор постійний учасник міжнародних конференцій та майстер-класів з пластичної хірургії і флебології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Хірург, Пластичний хірург
21 рік досвіду
Доктор Пасічник Андрій Валерійович спеціалізується на пластичної хірургії. Використовує в роботі лазерні технології, методики ін'єкційної косметології, здійснює контурну пластику. Виконує такі процедури, як підтяжка обличчя і ліпосакція. Крім того, надає послуги видалення келоїдних рубців.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Хірург, пластичний хірург
Пластичний хірург виконує повний спектр медичних процедур по естетичної корекції обличчя і тіла. Надає послуги пластики живота, вушних раковин, повік і носа. Проводить ліпосакцію різних частин тіла. Також займається виконанням підтяжки. Веде консультативний прийом, спостереження за пацієнтом після операції.
Хірург, Пластичний хірург
Доктор медичних наук, вищої категорії. Проводить всі види пластичних операцій: фейсліфтінг, ринопластика, отопластика, маммопластика з ендопротезування, реконструктивна мамопластіка через ускладнень послепрімененія поліакріламідного гелю, абдомінопластика та ін. Займається питаннями зміни статі.
Київ вул. Золотоустівська, 34, 2 пов. м.Університет15
Пластичний хірург