Лікарі андрологи в Києві (метро Університет)

Алиса
Огромное спасибо доктору Игорю Константиновичу, за внимательность к проблеме и грамотное назначение лечения. Проведение цистоскопии было совершенно безболезненным, быстрым, а главное Доктор все время объяснял и показывал на экране что он делает, что позволило лучше узнать свое тело Рекомендую!
Алла
Очень хороший доктор и Человек !!! Всем мужчинам советую . Доступно объясняет и очень внимательный . Муж довольный .
Алла
Хочу сказать большое спасибо доктору Холохаренко Игорю Константиновичу! Рекомендую как очень внимательного доктора, который выслушает и назначит профессиональное лечение.
Виктор Петрович
Хочу сказать огромное спасибо доктору Игорю Константиновичу за професионализм за доброе человеческое отношение к людям преклонного возраста за понимание советую этого доктора обращайтесь не пожалеете огромное спасибо и будьте здоровы
Хірург Урологічного напрямку, Уролог, Андролог, Лікар УЗД діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар-уролог Холохаренко Ігор Костянтинович спеціалізується на лікуванні урологічних та андрологічних захворювань. Також проводить лікування еректильної дисфункції, жіночих статевих інфекцій. В роботі застосовує методи ультразвукової діагностики, цистоскопію. Проводить видалення атером і папілом зовнішніх статевих органів. Може вести консультацію англійською мовою
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Андролог, Уролог, УЗД-фахівець
Доктор Улянченко Ігор Сергійович спеціалізується в області андрології, урології. Надає послуги з лікування аденоми простати, лікування передчасного сім'явиверження, чоловічого безпліддя, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Уролог, Андролог
Викликати лікаря додому
Лікар вищої категорії уролог, андролог, сексолог. Спеціалізується на діагностики і лікування захворювань сечостатевої сфери, чоловічому безплідді, фімозі (викривленні статевого члена), еректильної дисфункції (ендофалопротезування), варикоцеле, структурах уретри, проводить всі урогенітальні хірургічні операції при хворобі Пейроні, гідроцеле, кістах придатків яєчок, Монорхізм (протезування яєчок) , коротку вуздечку, і ін.
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Лікар уролог-андролог, сексопатолог, проводить пластику вуздечки статевого члена, гідроцеле, сперматоцеле. Займається лікуванням такіз захворювань, як зовнішніх статевих органів чоловіків, сімейне безпліддя, нирок, сечовивідних шляхів.
Уролог, УЗД-фахівець
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.