Лікарі трихологи в Києві (метро Університет)

Ірина
Лікар дуже сподобався. Грамотна, чуйна, що не призначає дорогі і непотрібні препарати, а саме те, що потрібно в даний момент. Лікування дає результат. Зараз почуваю себе значно краще! Рекомендую!
10 лютого '20 г.
Інга
У мене були проблеми - висипання по всьому тілу, та свербіж. Лікар все детально оглянула. Розпитала про час, та після чого з'явилися симптоми, про харчування і т. д. Призначила лікування і дала рекомендації. Хочу сказати, що лікування проходить добре, вже
02 лютого '20 г.
Трихолог, Дерматолог
Лікар займається комплексним лікуванням патологій шкіри і волосся у дорослих і дітей. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи і дерматоскопію. Успішно лікує грибкові та паразитарні ураження шкіри, вірусні та інфекційні ураження. Приймає пацієнтів з екземою, дерматитом, псоріазом і вугрової хворобою.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Дерматокосметолог, Трихолог, Лазеротерапевт
Лікар займається лікуванням захворювань шкіри та волосся. Проводить атравматичну, ультразвукову та комбіновану чистку обличчя. Спеціалізується на мезотерапії, біоревіталізації. Консультує з питань догляду за чутливою шкірою обличчя. Виконує корекцію гіперпігментації, контурну пластику скул, ліполіз та підтяжку шкіри VelaShape.