Лікарі офтальмологи в Києві (метро Університет)

Алла
лікарка дійсно високого класу, справжній фахівець, до того ж і людяна - риса, яка особисто мені у лікарів останнім часом не зустрічалася
30 листопада '-1 г.
Илона
Очень хороший доктор. Я очень рада, что попала на прием именно к доктору Лозицкой.
03 квітня '17 г.
Квалифицированный специалист, которая не только прекрасно разбирается в своем деле, но и любит его. Я очень благодарна Нине Ивановне за оказанную помощь.
01 березеня '17 г.
Богдан
Очень приятная женщина и грамотный врач. Диагноз на первом приеме поставила, назначила курс адекватного и действительно эффективного лечения. Спасибо.
20 лютого '17 г.
Викликати лікаря додому
Лікар-офтальмолог першої категорії. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних патологій ока: кон'юнктивіти, блефарити, кератити, іридоцикліти, увеїти, макулодистрофії і ін. Хронічні зміни на дні ока. Володіє методикою парабульбарних ін'єкцій. Надає швидку допомогу при чужорідному тілі рогівки і склери. Проводить ін'єкції у холязіон. Займається виміром очкової і контактної корекції будь-якого ступеня складності. Вимірює внутрішньоочний тиск.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Офтальмолог
Доктор Лозіцька Ніна Іванівна, лікар вищої категорії. Спеціалізується в галузі офтальмології, займається діагностикою та лікуванням хвороб очей і біля лежачих тканин, так само під сферу діяльності лікаря підпадають захворювання рогівки, очного яблука і очного дна. Здійснює лікування, короткозорості, кон'юнктивіту, катаракти, глаукоми, дальтонізму і безлічі інших захворювань.
Офтальмолог
Висококваліфікований спеціаліст присвятила роботі в царині офтальмології уже 30 років. Нині вона передає знання майбутнім поколінням лікарів і продовжує допомагати пацієнтам із патологією сітківки, глаукомою, запальними захворюваннями органів зору.
Офтальмолог, дитячий офтальмолог
Офтальмолог першої категорії, офтальмолог дитячий проводить лікування запальних захворювань очей. Збереження гостроти зору в дорослих і дітей – професійні завдання Олени Іванівни. І працювати є над чим, адже через засилля різноманітних гаджетів зниження зору спостерігається в пацієнтів будь-якого віку.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Офтальмолог
Доктор Тышко Александра Витальевна специализируется на лечении заболеваний офтальмологического профиля. Проводит лечение глаукомы, катаракты, конъюктивита, возрастных ухудшений зрения. Имеет опыт удаления инородных тел из глаза, промывания слезных проходов.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Хороший зір - важлива складова якісного життя, і мені приємно допомагати людям зберігати його та відновлювати. Знання мов: англійська - середній рівень, іспанська - середній рівень
Офтальмолог
Валентина Василівна – молодий перспективний лікар-офтальмолог, який досконало володіє теоретичною базою знань в офтальмології та впевнено застосовує їх у практиці. Зниження гостроти зору, сльозотеча, почервоніння, поява перед очима «мушок» – лікар обере найефективніші методи лікування та профілактики.