Сторінка 2. Лікарі в Києві (метро Університет)

Тетяна
Дорого дня! Хочу залишити свій відгук про оперію по збільшенню грудей у лікаря Генадія Буки. Операція була два роки тому. На консультації мені лікар все пояснив, показав, допоміг з вибор, для мене було надзвичайно важливо довіряти своєму лікарю і тут я отримала 100 відсоткове попадання. Це дійсно професіонал, фахівець своєї справи і просто чарівник для жіночої половини. Ще важливим моментом був зворотній зв'язок як до опеції так і після операції, і зновуж таки, лікар на зв'язку, всі питання вирішувалися в найкоротші терміни. Усі етапи було чітко і якісно зроблено, консультація, огляд, аналізи, підготовка, операція і після операційний період. Все на зв'язку, все під контролем. Сама операція пройшла легко, післяопераційний догляд на висоті, за мною всі доглядали. Вдома під особистим контролем лікаря щоденно. Дякуючи моєму лікарю у мене не було ні вагань, усі переживання зведені майже до нуля, спокій і впевненість. Дякую за таку красу)
30 листопада '-1 г.
Геннадий Юрьевич, Спасибо большое за идеальный результат. Первый месяц после увеличение груди я была немного разочарованна результатом, но Вы успокаивали и сказали, что буду довольна . И вот уже прошло 2 месяца и безумна довольна результатом. Идеальная форма и размер
30 листопада '-1 г.
Хочу лично поблагодарить Геннадия за безупречно выполненную работу. Я счастлива. Результат превзошел все ожидания. Послеоперационный период прошел быстро и гладко. Желаю Геннадию дальнейших великолепно выполненных операций и довольных клиентов.
Катерина
Рекомендую, отличный специалист и хороший врач! Год назад он сделал мне подтяжку груди. Внимательный, все расказал, обьяснил, поддержывал на всех етапах. Довольна результатом!
17 листопада '17 г.
Пластичний хірург, Судинний хірург, хірург
Геннадій Юрійович спеціалізується на пластичної та судинної хірургії. Проводить збільшення і підтяжку грудей, абдомінопластику, радіочастотну абляцію при варикозному розширенні вен. Доктор постійний учасник міжнародних конференцій та майстер-класів з пластичної хірургії і флебології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Хірург, Пластичний хірург
21 рік досвіду
Доктор Пасічник Андрій Валерійович спеціалізується на пластичної хірургії. Використовує в роботі лазерні технології, методики ін'єкційної косметології, здійснює контурну пластику. Виконує такі процедури, як підтяжка обличчя і ліпосакція. Крім того, надає послуги видалення келоїдних рубців.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Терапевт, сімейний лікар
Спеціалізується на лікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, серцево-судинної системи. Проводить огляд і складає графік вакцинації.
Терапевт, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.
Стоматолог-терапевт
Доктор Чепурна Ірина Володимирівна надає послуги дитячого лікаря-стоматолога. Консультує пацієнтів з питань правильної гігієни порожнини рота. Проводить профілактичні огляди, лікує кореневі канали зубів, карієс і пульпіт. Спеціалізується на мостовидні зубному протезуванні. Займається відбілювання і пломбуванням. Здійснює процедуру видалення зубів.
Консультація бесплатно
Стоматолог
Лікар-стоматолог, фахівець в області дитячої стоматології, займається лікуванням карієсу і його ускладнень. Володіє методами професійної гігієни порожнини рота за допомогою ультразвукового устаткування, відбілювання зубної емалі. Здійснює діагностику і лікування захворювань слизової оболонки ротової порожнини, захворювань тканин пародонта. Встановлює пломби, штифти.
Консультація бесплатно
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
21 рік досвіду
Лікар займається різними терапевтичними процедурами, в тому числі лікуванням кореневих каналів за допомогою гарячої гутаперчі. Проводить реставрацію і відбілювання зубного ряду. Ярослав Петрович займається протезуванням та імплантацією будь-якої складності.
Дитячий хірург
Лікар Дзюман Оксана Володимирівна - дитячий хірург. Досвід роботи 12 років. Лікар другої категорії. Спеціалізується на захворюваннях хірургічного профілю у дітей. Проводить консультативні прийоми, здійснює оперативні втручання. У своїй практиці використовує сучасні методики впливу. Здійснює первинні і профілактичні огляди. Консультує батьків з загальних питань. Приймає за попереднім записом. Надає невідкладну допомогу.
Психолог, Психотерапевт
Дмитро Шевченко — практикуючий психолог, психотерапевт. Спеціалізується в Когнітивно-Поведінкової Терапії (КПТ) і Терапії Прийняття та Відповідальності — Acceptance and Commitment Therapy (ACT). Диплом Master of psychology 2011 рік, випускник першого потоку ACT Immersion від творця ACT Стівена Хайеса. Проводить консультації в м.Києві та онлайн. Спеціалізується на лікуванні тривожного розладу особистості, панічних атак, ОКР, депресії, безсоння, стресу, фобій, страхів, ревнощів, невпевненості. Проводить індивідуальні консультації.
Гінеколог, репродуктолог
Лікар спеціалізується в області гінекології та репродуктології. Протягом 17 років успішно лікує ендокринні гінекологічні патології, безпліддя і невиношування вагітності. Займається консультуванням сімейних пар з питань планування вагітності. Виконує ультразвукове дослідження органів малого таза.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216