Лікарі кардіологи в Києві (метро Університет)

Дарья
К Татьяне Александровне Мовчан я записалась на приём за неделю.Знаю, что она очень востребованный специолист в области кардиологии и к ней всегда много пациентов.И скажу , что как врач она меня не разочаровала.Внимательна, добросовестна , отзывчивая и лчень умная.
11 липня '18 г.
Сергей
Если вы ищите высококачественного кардиолога , который не только разбирается на патологии сердечно- сосудистой системы , но и также является внимательным диагностом тогда вам точно нужно к Мовчан Татьяне Александровне.Она с легкостью определяет степень ишемического поражения миокарда, наличие тромба и многое другое.
06 липня '18 г.
Прекрасный доктор! У моего сына страх перед врачами после неудачного лечения зубов. Елена Александровна смогла найти подход, успокоила, насколько это было возможно. Я очень благодарна за такой творческий подход!
27 листопада '17 г.
Доктор очень хорошая. С ребенком подружилась сразу. Провела осмотр, назначила исследования. К счастью, у нас все хорошо, но на консультации к Елене Александровне теперь будем приходить регулярно, хотя бы для того, чтобы получить действительно толковые рекомендации.
28 березеня '17 г.
Кардіолог, УЗД-фахівець
Доктор Мовчан Тетяна Олександрівна - кардіолог, фахівець з ультразвукової діагностики. Досвід роботи 8 років. Проводить ультразвукове обстеження органів і систем. Спеціалізується на захворювання серцево-судинної систем. Оцінює ризики тромбозу, розробляє профілактичні заходи. Лікує гіпертонію і аритмію. Володіє навичками діагностичного дослідження органів малого таза. Приймає за попереднім записом в консультативному режимі.
Кардіолог, Дитячий кардіолог, УЗД-фахівець
Дитячий лікар. Спеціалізується в області кардіології. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: діагностика вроджених вад серця і ревматичних захворювань у дітей, а також амбулаторне лікування та спостереження дітей і підлітків. Лікар проводить діагностику і лікування захворювань серцево-судинної системи (порушень ритму, артеріальної гіпертензії), ІХС, гіпертонічної хвороби, вад серця, міокардитів, хронічної серцевої недостатності.
Кардіолог, терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар Бобровська Ольга Олександрівна спеціалізується у лікуванні кардіологічних захворювань, сімейній медицині, успішно пройшла атестацію на вищу лікарську категорію. Веде хворих з порушеннями роботи серця, судинні патології, підвищеним і зниженим артеріальним тиском, у своїй роботі застосовує методи ЕКГ, добового моніторування, ЕхоКГ.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Кардіолог
Доктор Кірпач Н. В. має вищу кваліфікаційну ступінь з кардіології. Надає послуги професійної діагностики та складання індивідуальних програм лікування аритмій, стенокардій, гіпертонії, міокардитів, ІХС та інших захворювань серцево-судинної системи.
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Кардіолог вищої категорії, лікар функціональної діагностики спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні серцево-судинних патологій. Займається виміром артеріального тиску, серцевого ритму, визначенням індексу маси тіла. Коригує режим харчування. Приймає пацієнтів із гіпертонічною хворобою, стенокардією, аритмією та іншими захворюваннями.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії патологій терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів із гострою респіраторною вірусною інфекцією, пневмонією, гіпертонічною хворобою, отруєннями, неврологічними захворюваннями. Лікує загострення будь-яких хронічних хвороб.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ревматолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.