Лікарі алергологи в Києві (метро Університет)

Іван
Хороший спеціаліст. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Прекрасный, высококвалифицированный доктор.
30 листопада '-1 г.
Жанна
Никогда не думала, что вылечиться от аллергии настолько сложно. Таблетки, мази, настойки – мне ничего не помогло. А если и было улучшение, то кратковременное. Дело сдвинулось с мертвой точки, когда обратилась к Валерию Александровичу. Он копнул глубже - оказалось, дело в иммунных нарушениях, и назначил адекватное лечение. Уже ощущаю улучшения.
19 березеня '19 г.
Терапевт, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Терапевт, Ендокринолог, Гомеопат, ДРТ-діагност
Доктор першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі ендокринології, терапії. Надає послуги гомеопата, діагноста. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного і ендокринологічного профілю. Валерій Олександрович є членом Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI), асоціації гомеопатів України, а також членом української філії Товариства натуральної медицини (Ганновер, Німеччина).
Консультація от 220 грн.
Педіатр, алерголог
Педіатр-алерголог спеціалізується на дослідженнях гіперреакції імунної системи на зовнішні подразники у дітей. Консультує в якості обох спеціальностей. Проводить комплексні огляди, робить алергічні проби. Займається лікуванням всіх видів алергічних реакцій, включаючи шкірні висипання, свербіж, набряки і риніти. Також лікує бронхіальну астму.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350
Дерматовенеролог, алерголог
Лікар Алі Салям Сахібовіч - з 32-річним стажем, має вищу категорію, кандидат медичних наук, спеціалізується в області дерматовенерології та алергології, є автором понад 20 наукових робіт і володіє патентом на винахід для лікування псоріазу. До лікаря звертаються для діагностики і терапії захворювань з ураженням шкірних покривів і слизових оболонок інфекційного, запального, травматичного, гормонального, алергічного походження. Доктор займається лікуванням різних дерматитів, псоріазу, екземи, позбавляючи, кропив'янки, хлімідіоза.
Консультація от 410 грн.
Алерголог
Лікар-алерголог з 21-річним стажем роботи. Спеціаліст першої категорії. Звернутися за консультацією до Пінчук Наталії Михайлівні можна при появі таких клінічних симптомів, як висипання на шкірних покривах у вигляді бульбашок, плям, вогнища гіперемії, лущення, сверблячі відчуття. Крім того, доктор надає допомогу в лікуванні шкірних проявів алергічного дерматиту, а також усуває ознаки патології, викликаної прийомом лікарських засобів, внаслідок контакту з побутовою хімією, косметикою, вживання деяких продуктів. Пінчук Наталія Михайлівна займається виявленням алергену, який став причиною розвитку алергічної реакції. В подальшому це дозволяє виробити схему лікування і профілактики, яка буде найбільш ефективною в кожному випадку індивідуально.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація
Офтальмолог
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Хороший зір - важлива складова якісного життя, і мені приємно допомагати людям зберігати його та відновлювати. Знання мов: англійська - середній рівень, іспанська - середній рівень
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350