Лікарі реабілітологи в Києві (метро Університет)

Наталія
Добридень! Пишу відгук вже за результатами лікування, а ще тому, що сама шукала відгуки про клініку, ще до звернення в ETC, та їх чомусь було замало. А зверталася через постійні болі в спині (протрузії, стеноз). Я дуже задоволена результатом лікування. Пройшла курс кінезіотерапії і масажів. Болі відійшли, з`явилися рухливість та енергійність, яких так не вистачало. Як приємний бонус, від занять на тренажерах, це гарна фізична форма. Зараз продовжую займатися дома за тим переліком вправ, що рекомендував лікар. Але, хочу відмітити, на мою думку, це лікування для тих, хто готовий працювати над собою і для себе. Це не пігулки, не уколи, не блокади, які швидко знімали біль, та ненадовго. Потрібен час, терпіння і наполегливість, інше відношення до себе і до свого життя. Дякую лікарю! До речі, дуже приємний і уважний персонал на ресепшн.
30 листопада '-1 г.
Все добре було, мене все влаштувало абсолютно. Сам лікар дуже приємний в плані спілкування, та кваліфікації. Мені, як медпрацівникові було з ним про що поговорити. Все чудово. Фахівця рекомендую!
14 березеня '20 г.
Відмінний фахівець. Пройшла у нього курс лікувального масажу шийно-комірцевої зони. Болі пройшли, також запаморочення, покращилася рухливість. Для мене плюс, що він не тільки масажист, але і реабілітолог. Рекомендував які вправи варто робити, а що зовсім
13 лютого '20 г.
Была на антицеллюлитном массаже у Юрия Алексеевича. Очень талантливый и внимательный специалист, знающий свое дело. Руки у него просто золотые! Массаж понравился, прошла несколько сеансов. Обязательно повторю через 3-4 месяца.
18 грудня '19 г.
Масажист, Реабілітолог
Лікар спеціалізується на проведенні класичного і відновного масажу. Розробляє індивідуальні схеми відновлення рухової активності після серйозних травм, неврологічних порушень та інсульту. Проводить комплексну терапію, спираючись на сучасні методики впливу.
Київ вул. Генерала Шаповала (Механізаторів), 2 м.Вокзальна2416м.Університет318
Реабілітолог, кінезіології, Лікар спортиного медицини
Працює з такими проблемами: протрузии, грижі, остеохондроз, посттравматична і післяопераційна реабілітація, синдром замороженого плеча, синдром паравертебральной артерії, сколіоз, функціональне викривлення постави, защемлення нервів. Проводить діагностику і призначення лікування (комплексів фізичних вправ, ін'єкції знеболюючих препаратів). Проводить навчання правильному виконанню вправ, контроль виконання вправ і самопочуття пацієнта. Проводить лікувальний масаж.
Київ вул. Генерала Шаповала (Механізаторів), 2 м.Вокзальна2416м.Університет318
Невролог
Невролог і реабілітолог вищої категорії, сімейний лікар, спеціалізується на реабілітації цереброваскулярної патології, а також спінальних травм різного ступеня тяжкості і наслідків ЧМТ. Займається діагностикою та лікуванням вертеброгенних больових синдромів різної етіології, психовегетативних і дементних розладів, радикулітів, нейроінфекціонних захворювань.
Реабілітолог, мануальний терапевт, масажист
Врач Голеня Иван Романович специализируется в области реабилитологии, мануальной терапии, массажа. Предоставляет консультативную, диагностическую, терапевтическую помощь пациентам с наличием двигательной дисфункции различной сложности. Доктор занимается определением двигательного потенциала, разрабатывает индивидуальный план физической реабилитации. Специализируется на проведении различной массажной техники, кинезиотерйпировании, физиотерапии.