Моцний Наталія Олександрівна

Уролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Дитячий уролог, має вищу лікарську категорію, консультує і лікує пацієнтів при гострих і хронічних пієлонефритах, циститах, орхоепідідіміта, перекрутити яєчок і їх придатків, травмах нирок і зовнішніх статевих органів хлопчиків. Наталія Олександрівна володіє всіма рентгенологічними методами діагностики в урології і проводить багато ургентні операції з дитячої урології.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318
Київ вул. Урлівська 23-Г м.Позняки317

Лариса Патрина
Вчера была операция у моего сына. Оперировала Наталья Александровна. Большое ей СПАСИБО за отношение к ребенку, СПАСИБО за ее работу.и за понимание. Браво таким врачам.
Квітка
Консультировалась по поводу пиелонефрита. Все подробно объяснила и ответила на вопросы. Я довольна
Ярослав
Располагает к себе с первых минут приема. Очень хороший доктор. Рекомендую.
14 травня '16р.
Очень благодарна доктору за высококвалифицированную помощь и внимательное отношение к моему ребенку. Проведенное лечение помогло, а это для меня самое главное.
Ярослав
Дякую, лікарю за допомогу, нормальне ставлення , чітко все пояснює - рекомендую!
Тамара
Попали к Наталье Александровне по скорой, с подозрением на перекрут. Доктор провела осмотр,подтвердила перекрут и сказала что необходимо оперативное вмешательство. Через пару часов, провела операцию. Все прошло хорошо. Доктор ответила на все вопросы и после выписки, была на связи в телефонном режиме. За что большая благодарность!

• 1994 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, педіатрія, м. Київ.
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук

• член Асоціації урологів України.
Схожі спеціалісти:
Дитячий хірург, дитячий уролог, хірург, хірург-ендокринолог
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург