Малімон Рената Ярославівна

Психіатр, психотерапевт
лікар вищої категорії
Психотерапевт вищої категорії, Психіатр займається діагностикою та лікуванням психічних захворювань. Здійснює прийом пацієнтів із розладами невротичного спектру. У роботі використовує методики аналітичної, когнітивно-поведінкової та тілесно-орієнтованої психотерапії. Лікує анорексію, булімію, розлади адаптації, тривожність та депресію.

Олексій
Почти два года, раз в неделю и с перерывами, хожу на сеансы к Ренате Ярославовне. Во многом благодаря этим сеансам, я стал чувствовать себя более уверено, перестал себя ненавидить, обесценивать и хотеть себя убить, избавился от наркологической зависимостей. Работы еще много, но я нереально доволен успехами! Огромная благодарность, безусловно рекомендую других людям!

• 1987 – Чернівецький державний медичний інститут. Диплом зі спеціальності «Лікувальна справа» ПВ № 684418

• 1991 – Терапія
  • 1996 - Рефлексотерапія
  • 2010 - Психіатрія
  • 2016 - Психотерапія
  • 2018 – Сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Психотерапія» № 16463. Виданий Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • 2019 - Стажування з психотерапії, НМАПО ім. П.Шупіка.

Лікар надає послуги

• Лікування розладів невротичного спектру (в т.ч. тривожно-депресивних, обсесивно-компульсивних, генералізованих тривожних розладів; панічних атак, фобій, психосоматичних захворювань, а також розладів адаптації; сексуальних дисфункцій; порушень харчової поведінки (анорексія, булімія);
  • Лікування розладів психотичного спектру з використанням медикаментозної та рефлексотерапії;
  • Методи аналітичної, когнітивно-поведінкової та тілесно-орієнтованої психотерапії