Лікарі гематологи в Києві (метро Університет)

Алла
Профессиональный, грамотный врач. Всё очень чётко, конкретно, верно. И самое приятное - человечность и абсолютное желание помочь. Благодарность и лучшие рекомендации!
30 листопада '-1 г.
Тетяна
Хороша людина та професіонал своєї справи. Лікар від Бога! Часто доводиться звертатися до цього лікаря. Завжди впевнена у результативності призначеного лікування! Адже кваліфікація Катерини Олександрівни безперечна! Рекомендую!
09 лютого '20 г.
На мою думку Катерина Олександрівна вирізняється з поміж інших лікарів-гематологів своїм професіоналізмом та людяністю. Фанат своєї справи та відповідальний спеціаліст! Багато років консультуюся та лікуюся у неї. Рекомендую!
27 лютого '20 г.
Гематолог
21 рік досвіду
Займається діагностикою, лікуванням захворювань крові
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація тільки онлайн 900
Педіатр, дієтолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як ГРВІ, гострі захворювання травної, сечостатевої, бронхо-легеневої систем у дітей. Здійснює патронаж новонароджених та дітей до 2-х років.
Гематолог, Онкогематолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10