Багрій Діана Олегівна

21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Консультація 2000 грн.
Лікар акушер-гінеколог займається визначенням причин безпліддя і позбавлення від виявлених патологій, питаннями планування вагітності і усунення гормональних порушень. Діана Олегівна лікує різні гінекологічні патології, призначає індивідуальну лікувальну терапію при виявленні ендокринних і гормональних патологічних порушень, допомагає парам при плануванні вагітності, усуває захворювання шийки матки, допомагає з вибором методів контрацепції, призначає лабораторні аналізи та інструментальні дослідження.

Вера
Диана Олеговна чуткая женщина, внимательный и опытный гинеколог. Только к ней и обращаюсь последние два года, всегда довольна отношением и результатами лечения. Спасибо!
Ксюша
Я, можно сказать, постоянный пациент Дианы Олеговны. Наблюдаюсь у нее достаточно давно. Профессионализм это врача чувствуется даже в мелочах. А еще она очень располагающий к себе человек.
Маша
Очень понравилась доктор Багрий. Буду у нее наблюдаться и дальше.

• 2001 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця.

• Постійно приймає участь в українських і міжнародних наукових конгресах;
  • Має спеціалізації: по ендоскопічної хірургії, реконструктивно-пластичних операцій в гінекології, ультразвукової діагностики в гінекології.

Вчений ступінь і звання

• Кандидат медичних наук.
  • Заслужений лікар України.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• діагностика безпліддя, виявлений причин;
  • ведення вагітності;
  • кольпоскопія;
  • УЗД органів малого таза.

Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• ендометріоз;
  • запальні процеси придатків;