Сторінка 10. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Лікар Кондратенко Дмитро Сергійович спеціалізується в області ультразвукової діагностики, ендокринної гінекології. Діагностує і лікує порушення гормонального балансу в жіночому організмі, запальні захворювання репродуктивних органів, зокрема ерозію шийки матки, клімактеричні розлади. Виконує УЗД органів малого таза, УЗД вагітних, кольпоскопію. Проводить лабіопластику — операцію з поліпшення зовнішнього вигляду зовнішніх статевих органів жінки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Гинеколог-эндокринолог, Репродуктолог
Доктор Козачок Анжеліна Андріївна спеціалізується на терапії патологій жіночої репродуктивної системи і захворювань ендокринного характеру. Проводить консультаційні прийоми для пацієнток, які планують вагітність, обстежує жінок з підозрою на безпліддя. Діагностує і лікує кандидоз, вагініт, вульвіт, ендометріоз, ерозію шийки матки, а також сифіліс, гонорею, трихомоніаз. Надає допомогу пацієнткам з порушеннями гормонального фону, займається терапією недуг щитовидної залози.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Хірург, онкохірург, пластичний хірург, судинний хірург
Лікар виконує хірургічні втручання різної складності. В роботі використовує сучасні малотравматичні і традиційні методи. Займається видаленням доброякісних пухлин і папілом. Бере участь в семінарах і конференціях.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог-ендокринолог вищої категорії. Провідний фахівець естетичної гінекології 10 років досвіду. Член Асоціації акушерів і гінекологів України. Має другу спеціалізацію з УЗД діагностики
Консультація от 1200
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог
Доктор Мірошниченко Тетяна Вікторівна є фахівцем в області акушерства, гінекології. Займається лікуванням інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, а також полікістозних поразок яєчників, ерозії і дисплазії шийки матки. Веде спостереження жінок в період вагітності, під час настання клімаксу. Консультує пацієнтів з питань вибору методів контрацепції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14 м.Мінська21м.Оболонь205м.Героїв Дніпра1510
Гінеколог
Доктор Жегулович Володимир Генріхович, кандидат медичних наук, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології. Консультує пацієнтів з питань проблем зачаття і виношування, присутній на пологах. Займається діагностикою жіночої репродуктивної системи, лікує інфекційні захворювання, кісти яєчників, вивчає патологічні процеси. Є членом міжнародної асоціації акушерів-гінекологів.
Акушер-гінеколог
Лікар проводить діагностику і лікування гінекологічних патологій. Виконує роздільне діагностичне вишкрібання маткової порожнини і цервікального каналу, кольпоскопію і УЗД органів малого таза. Лікує патології запального характеру, порушення менструального циклу, генітальний ендометріоз, дистрофічні зміни в шийці матки.
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Акушер-гинеколог
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А м.Шулявська1025
Дерматовенеролог, косметолог
Спеціалізується на лікування рубців лазером, лікування акне та пігментації, видалення новоутворень та судин, проводить лазерну корекцію шрамів, лазерну епіляцію тощо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-21
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-диагност
Лікар мамолог, гінеколог, УЗД-діагност першої кваліфікаційної категорії, проводить діагностику і лікування безпліддя у жінок, запальних захворювань статевих органів (кіст яєчника, молочниці), ЗПСШ і TORCH-інфекцій (гонореї, папіломавірусної інфекції). Проводить ультразвукове дослідження щитовидної залози та молочних залоз, УЗД органів малого таза. Надає допомогу при плануванні вагітності, допомагає в поборів методів контрацепції. Кривошеїна Тетяна Юріївна фахівець в кріохірургії, кольпоскопії і радіохвильової хіріргіі
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-21