Левмед (Levmed), медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Медичний центр LEVMED (Левмед) заснований в 1997 році Левицьким Б. Й. На сьогодні медцентр розвивається і працює у декількох профілях.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Левмед (Levmed), медичний центр, вартість послуг:

• УЗД органів малого тазу трансабдомінально / трансвагінально 600
  • УЗД малого терміну вагітності 650
  • УЗ скринінг плода в 1 триместрі вагітності 750
  • УЗ скринінг плода у 2 триместрі вагітності 800
  • УЗ скринінг плода у 3 триместрі вагітності 850
  • УЗ моніторинг овуляції – 3 дослідження трансвагінально (фолікулометрія + УЗД органів малого тазу) 1 700
  • УЗД прохідності маткових труб – ехосальпінгографія (внутрішньоматковий катетер та додаткові препарати оплачуються окремо) 2 500
  • Метросальпінгографія 3 500
  • Цервікометрія (з 16-го тижня вагітності) 500
  • УЗД лобкового симфізу 500
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера (без нирок) 650
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера (включаючи нирки) 750
  • УЗД трансабдомінально органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, насінні бульбашки, простатичний відділ уретри, сечовий міхур) з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера 700
  • УЗД трансректально органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, насінні бульбашки, простатичний відділ уретри, сечовий міхур) з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера 800
  • УЗД сечового міхура 400
  • УЗД надниркових залоз 450
  • УЗД органів мошонки 600
  • УЗД щитовидної залози 500
  • УЗД м’яких тканин однієї області (шкіра, підшкірна клітковина, м’язи, зв’язки, сухожилля) з використанням методики кольорового доплерівського картування 450
  • УЗД двох парних суглобів (тазостегнові/кульшові, колінні, гомілковостопні, плечові, променезап’ясткові, пальці кисті та стопи) з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера 600
  • УЗД молочних залоз та зон лімфовідтоку з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера 600
  • УЗД лімфовузлів з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера (1 зона) 500
  • УЗД слинних залоз 500
  • УЗД трансабдомінально органів заочеревинного простору (нирки, надниркові залози, сечоводи, сечовий міхур) з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера 500
  • Ультразвукова доплерографія судин нирок 450
  • Ультразвукова доплерографія черевної аорти 500
  • Ультразвукова доплерографія венозних судин шиї 600
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх або нижніх кінцівок (артерій або вен) 650
  • Ультразвукова доплерографія судин органів черевної порожнини 500
  • Кольпоскопія розширена з проекцією пацієнтці на LCD монітор 32″ та друком висновку з фотографіями патології в кольорі 550
  • Гістологічне дослідження від 1 000
  • Розміщення в окремому кабінеті з кондиціонером 50
  • Консультація лікаря Вищої категорії 600
  • Місцева анестезія 500
  • Робота по вакцинації препаратами Церварікс, Гардасіл тощо 1 000
  • Консультація вертебролога-мануального терапевта 400
  • Корекція хребта і суглобів (сеанс мануальної терапії) у вертебролога-мануального терапевта з практичним досвідом більше 20 років 600
  • Консультація, огляд + УЗД ОМТ у акушер-гінеколога Вищої категорії, Головного лікаря Медцентру “ЛЕВМЕД” Левицької Інни Володимирівни 1 000
  • Консультація гінеколога-ендокринолога Вищої категорії, Кандидата медичних наук Мажаєвої Нелі Володимирівни 800
  • Консультація акушер-гінеколога Вищої категорії (з оглядом) 600
  • Консультація вагітних на будь-якому терміні у акушер-гінеколога Вищої категорії (з оглядом) 600
  • Радіохвильове лікування шийки матки від 3 000
  • Встановлення внутрішньоматкової спіралі або внутрішньоматкової системи “Мірена”, “Джайдез” під контролем УЗД *Спіраль не включена в ціну та купується окремо. **Якщо проводиться місцева анестезія – вона оплачується додатково. 1 000
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі або внутрішньоматкової системи “Мірена”, “Джайдез” . Якщо проводиться місцева анестезія – вона оплачується додатково. 1 100
  • Ванночка вагінальна (розчини для ванночки включені в ціну) 350
  • Тампон вагінальний з маззю (вартість препарату включена в ціну) 150
  • Пайпель біопсія (без вартості анестезії) 1 600
  • Радіохвильове видалення одиничних доброякісних новоутворень промежини та зовнішніх статевих органів: папіломи, кондиломи (без вартості анестезії) 2 000
  • Комплекс консультацій та досліджень по веденню фізіологічної вагітності (можлива оплата частинами) 21 500
  • Біопсія шийки матки від 2 000
  • Ручний масаж 30 хвилин 390
  • Ручний масаж 40 хвилин 520
  • Ручний масаж 60 хвилин 780
  • + 10 хвилин ручного масажу 130
  • Комплексний сеанс з ручним масажем Бійцям ЗСУ, Нацгвардії, Тероборони, працівникам Поліції, СБУ, МНС – 1 сеанс 600

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алина
Мажаева Неля Владимировна, врач от Бога. Самые дорогие клиники и их врачи рядом не стояли. Благодаря этому человеку у нас появился прекрасный, здоровый малыш
В данный медцентр попала с очень острой женской проблемой. Была оказана помощь очень быстро,аккуратно.Всё доступно объяснили,расписали.Спасибо большое Левицкой И.В. и Мажаевой Н.В.
Саша
Олег Игоревич вполне адекватный специалист. Ранее я не особо доверяла мануальным терапевтам. Но после посещения этого доктора поняла, насколько я ошибалась. Специалист действительно знает, что делать, и его подход мне реально помог!
Мілана
Знайома порадила медичний центр "ЛЕВМЕД", так як виникли певні проблеми по-жіночому. І не прогадала із своїм вибором. Колектив -це команда висококваліфікованих та досвідчених професіоналів. Ціни приємно дивують. Одним словом десять із десяти. Так тримати!
Инна Владимировна – это уникальный специалист. Она прекрасно владеет информация, может все доходчиво объяснить и разъяснить. Я хожу к ней на приемы регулярно, одновременно прохожу диагностику, и тут же получаю рекомендации по лечению. Универсальный специалист!
Сніжана
Декілька тижнів тому скористалася послугами медичного центру"ЛЕВМЕД". Дуже задоволена роботою колективу. Все злагоджено, чітко, без черг та з уважним ставленням до клієнта. Рекомкндую усім знайомим.
Євгенія
Знаходжуся на 25 тижні вагітності. Консультуюся лише в медичному центрі "ЛЕВМЕД". Так як не довіряю державним установам. Нарікань на клініку немає. Дуже багато моїх знайоми також звертаються до ціаєї установи. Сую від них лише позитивні відгуки!. Ціни цілком розумні та доступні. Рекомендую
Маша Ж.
Хочу поблагодарить Татьяну Викторовну! Вы помогли мне быстро встать на ноги после операции, вовремя определили мой диагноз. Вы добрая и классная! А самое главное, я теперь счастливая мама!!!
Катерина Щербина
Хочу висловити величезну подяку Тетяні Вікторівні за все те, що вона зробила для мене. Вона повернула мене до здорового, щасливого життя, позбавивши мене від величезної міоми. Я ніколи Вас не забуду. Ви - лікар з великої літери. Дай бог Вам міцного здоров'я, щастя, всіх благ.

Лікарі клініки Левмед (Levmed), медичний центр

• Дерматолог
  • Діагност
  • Косметолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський
8,5
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно дорослого і дитячого стаціонарних відділень, загальною місткістю до 20 осіб.
Пн — Пт: 00:00-00:00 Сб: 00:00-00:00 Н: 00:00-00:00
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS - ліцензований центр естетичної медицини та косметології, що спеціалізується на послугах апаратної, лазерної, ін'єкційної та естетичної косметології.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Центр здоров'я і технологій довголіття AgeFree надає сучасні чек-ап послуги, такі як визначення пульсових зон і VO2MAX, управління вагою, кардіо-контроль, фітнес-тест. Також в центрі можна отримати друк цифрової Карти здоров'я, а також пройти консультацію дієтолога.
Флеболог Костянтин Барабой приймає пацієнтів з судинними захворюваннями на території персонального кабінету. Висока кваліфікація доктора дозволяє розглядати і успішно завершувати серйозні клінічні випадки. Поз