Сікорська (Щербанюк) Оксана Михайлівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Лікар Щербанюк Оксана Михайлівна спеціалізується в області гінекології. Веде консультативні прийоми, надає послуги з діагностики та лікування запальних, зокрема ендометріозу, а також інфекційних захворювань жіночих статевих органів, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Виконує корекцію гормонального фону при менструальних порушеннях, дисгормональних розладах. Проводить УЗД органів малого таза, кольпоскопію, бере мазок на флору.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Данила Щербаківського, 52 м. Нивки1811м.Сирець3012
Київ вул. Метрологічна, 17/1 м.Теремки518м.Іподром5913

Була на прийомі в жовтні 2017 р. Лікар дуже сподобалась. Рекомендую!
04 квітня '17р.
Меня молочница просто замучила. Препаратов рекламируют много. Сама пробовала. Помогают временно. Спасибо, Оксане Михайловне, провела хорошее лечение. Результат устойчивый уже больше года. Теперь только на профилактические осмотры к ней хожу и радуюсь, когда она говорит, что у меня все в порядке
Купила в аптеке первые попавшиеся противозачаточные таблетки. Сама виновата в том, что произошел гормональный сбой, начались обильные менструации. Спасибо Оксане Михайловне. Благодаря ее грамотной коррекции все пришло в норму. А когда проблема была решена, она подобрала мне безопасные противозачаточные таблетки нового поколения. Теперь, в случае чего, знаю к кому обращаться.

• 2008 р. — Київський медичний університет УАНМ;
  • 2011 р.- інтернатура на базі КМУ УАНМ.

• Асоціація акушерів-гінекологів України.