Головко Віталій Владиславович

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Доктор Головко Віталій Владиславович спеціалізується в області лікування гінекологічних патологій у жінок, таких як захворювання шийки матки, піхви, зовнішніх статевих органів. Виконує ультразвукові дослідження органів малого таза, володіє техніками кольпоскопії, біопсії. Здійснює супровід вагітності. Отримав першу кваліфікаційну категорію.

Замечательный человек и врач с большой буквы! Боялась идти первый раз к гинекологу мужчине, но как оказалось зря. Единственный врач который взял меня с моей трудной беременностью. Это врач который борется за жизнь ребенка наравне с мамой и делает все что от него зависит!Разбирается в сложных гинекологических диагнозах, в которых не все другие специалисты в этой сфере понимают. Спасибо ему за мою жизнь!
Головко очень позитивный человек и хороший гинеколог. Виталий Владиславович ответственно подходит к своей работе и знает, как обеспечить пациенту скорейшее выздоровление.
Олена
Доктор проконсультував так, як мені було потрібно, все розповів, мою проблему повністю розглянув. Дякую
Диана
Первый раз была у гинеколога мужчины ) Но беспокоилась зря - ничего плохого сказать не могу

• 2001 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • 2003 р. — Інтернатура по акушерству та гінекології кафедра акушерства та гінекології НМУ ім. О. О. Богомольця.

• 2012 р. — Спеціалізація "Організація і управління охороною здоров'я";
  • 2016 р. — Спеціалізація УЗД — 2016 р. (лікар УЗ-діагностики);
  • 2015 р. — Курс стажування за темою "Сучасна ультразвукова діагностика в гінекології";
  • 2015 р. — МініМВА по акушерству "ехоскопії і менеджмент поширеної патології плода";
  • 2013 р. — Тематичне удосконалення: Актуальні питання репродуктивного здоров'я жінки;
  • 2012 р. — Тематичне удосконалення: УЗД в акушерстві та гінекології;
  • 2007 р. — Семінар-тренінг "До та після тестове консультування при ВІЛ інфекції";.
  • 2006 р. — Тематичне удосконалення: "Ендокринологія в акушерстві та гінекології";.
  • 2005 р. — Тематичне удосконалення "Кольпоскопія та УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології";
  • 2005 р. — Тематичне удосконалення: "Наукові основи та сучасні засоби фітотерапії".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.