Федулов Олег Станіславович

Акушер-гінеколог, УЗД-спецілісти, Гінеколог-ендокринолог
Лікар вищої категорії
Лікар-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на веденні ускладненою вагітності, лікуванні захворювань, які передаються статевим шляхом, проводить терапію запальних і фонових захворювань шийки матки та ін. Здійснює ультразвукову діагностику. За досягнення в роботі удостоєний грамоти «За високий професіоналізм».

Аня
Отличный врач. Спокойный и грамотный. Вылечил меня от уреоплазмоза, потом от кисты, и когда я забеременела лечил ретрохориальную гематому. Я очень довольна, что попала к нему.
Богдан
Лечила у Олега Станиславовича аднексит. Могу сказать о враче и его работе только самое хорошее. Он очень грамотный, внимательный, учитывает все особенности организма, перенесенные болезни. Я считаю, поэтому и лечение эффективное.
Очень хороший врач, я довольна своим выбором.
В районной больнице сказали, что мне будет сложно выносит ребенка и буквально отказались от конкретной помощи. Хорошо, что подруга мне посоветовала Олега Станиславовича — прекрасного специалиста. Доктор успокоил и дал надежду на будущее моего ребенка. Месяц назад я родила дочку, я очень счастлива!
Саша
Очень внимательный, чуткий и компетентный гинеколог. Хоть и мужчина!
Галина Ивановна
Спасибо Олегу Станиславовичу, что сделал мою жизнь счастливее. Наступил ранний климакс и с ним пришли неприятные ощущения в организме, мешающие полноценной жизни. Обратившись к этому доктору, он профессионально проконсультировал и доступно рассказал о всех изменениях в моем организме, дал рекомендации, что делать. Подобрал нужные препараты, снимающие неприятные симптомы. И я спустя какое-то время забыла о дискомфорте и вздохнула полной грудью. Спасибо вам огромное!!!!

• 1993 р. — Ворошиловградський медичний інститут, лікувальний факультет. Присвоєна кваліфікація лікар.
  • 1996 р. — Луганський державний медичний університет, інтернатура. Присвоєно звання лікаря-фахівця «Акушерство і гінекологія».

• 1998 р. — Луганський гос.мед.університет, курси підвищення кваліфікації. Присвоєна кваліфікація акушер-гінеколог 2 категорія;
  • 1998 р. — Харківський інститут удосконалення лікарів, курси « Ендокринологія в акушерстві і гінекології». Присвоєна кваліфікація лікар гінеколог-ендокринолог;
  • 1999 р. — Харківський інститут удосконалення лікарів, курси « Дитяча гінекологія». Присвоєна кваліфікація дитячий гінеколог 2-ої категорії;
  • 2003 р. — Луганський гос.мед.університет, курси підвищення кваліфікації. Підтверджена кваліфікація акушер-гінеколог 2-ої категорії;
  • 2006 р. — «Невідкладна допомога і реанімація в акушерстві і гінекології»;
  • 2007 р. — «Невиношування вагітності: новий погляд на стару проблему»;
  • 2007 р. — «Здоров'я жінки — здоров'я нації»;
  • 2008 р. — Медичне обслуговування працівників, працюючих в шкідливих і небезпечних умовах праці;
  • 2008 р. — Луганський державний медичний університет. Присвоєна кваліфікація акушер-гінеколог 1-ої категорії;
  • 2008 р. — Луганський державний медичний університет. Присвоєна кваліфікація акушер-гінеколог вищої категорії;
  • 2009 р. — Добровільне консультування і тестування на Віл-інфекцію представників різних груп населення;
  • 2009 р. — Бактерійні вагінози: проблеми діагностики і лікування;
  • 2010 р. — Сучасні підходи до антибіотикотерапії при лікуванні запальних захворювань органів малого тазу;
  • 2010 р. — Проблеми невиношування вагітності;
  • 2011 р . — Основи збереження вагітності та ін;
  • 2011-2014 р. — Луганськ, Учасник міського суспільства акушер-гінекологів, медичний конференці;
  • 2014 р. — Спеціалізація «Ультразвукова діагностика»;
  • 2015 р. — ТУ «Лапароскопія і гістероскопія в гінекології», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика;
  • 2015 р. — Міжнародна конференція «Проблеми репродуктивного здоров'я», м.Киев;
  • 2016 р. — Перший міжнародний симпозіум по медицині плоду «Ехокардіографія плоду. Аномалії розвитку плоду: обличчя, шиї, кінцівок, скелетні дисплазії», м. Київ;
  • 2016 р. — Інтенсивний курс по Ультразвуковій діагностиці «Doppler ultrasound in obstetrics and fetal medicine», Київ, Лондон;
  • 2016 р. — Теоретичний курс «Можливості сучасної ультразвукової диференціальної діагностики пухлин молочної залози», Національна медична академія післядипломного утворення ім. П.Л.Шупика;
  • 2016 р. — Науково-практична конференція «Вульвовагінальна патологія. Терапевтичні стратегії», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика;
  • 2017 р. — Передатестаційний цикл по організації і управлінню охороною здоров'я, Українська військово-медична академія, м. Київ. Аттестован на 2 категорію по ОЗО;
  • 2018 р. — Передатестаційний курс по акушерству і гінекології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Підтверджена вища атестаційна категорія;
  • 2018 р. — Сертифікат експерта з експлуатації і обслуговування технології HIFU Femina, MEDICALASER
  • 2019 р. — Передатестаційний цикл по Ультразвуковій діагностиці, Українська військово-медична академія, м .Київ. Аттестован на 2 категорію з УЗД.

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України

• безпліддя;
  • внутрішньоматкових патологій;
  • запалень та інфекцій;
  • дисфункціональних маткових кровотеч;
  • міоми і інших захворювань матки;
  • порушень статевого дозрівання;
  • нейроендокринних синдромів;
  • онкології придатків;
  • пухлин яєчників;
  • пролапса піхви і матки;
  • рак ендометрія.